Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen gonoszak a mai 13...

Miért ilyen gonoszak a mai 13 évesek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen egyhangúak a mai 13évesek? Az osztályomban mindenkinek az a célja h keresztbe tegyen másoknak, ez miért jó? Meg mindenki egy zenéz hallgat (f@s david gettó meg hasonlók) és most én vok nekik a gyík mert én hip-hopot hallgatok (pl. afu-ra a kedvencem ^^).

ez miért van? 13/F én úgy érzem más vok mint ők... és örülök is neki! :)


2010. aug. 28. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mert a hormonok túltengnek bennük
2010. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ahogy látom te se vagy különösen kedves és toleráns másokkal
2010. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
legyél hacker, törd fel a gépeiket és cseszd szét mindenféle vírussal, és máris át tudod venni felettük a hatalmat. mellesleg david guetta nem hiphop
2010. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

pont ezt írta a kérdező..

A többiek DG-t hallgatnak,ami szerinte sz*r..Ő meg az isteni, tökéletes HIP-HOP-ot...

2010. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem minden 13 éves gonosz:)) Az,hogy az osztálytársaid gonoszak 1 dolog, de ne átlalánosíts:))

.Am ha nm hip-hop-ot halgatnál hanem Bunyós Pityut..Megérteném a lázadásod:)).. De ha ők David Guettat hallgatnak abban semmi kivetnivaló..Szóval te vagy túl alulértékelő ,mert azt hiszed csak az jó, amit te csinálsz ,meg aamit te hallgatsz!Jobb ha megválzotol,mert ezért mindenki utálni fog-.- Ezt ne sértésnek vedd, de ez az igazság.

13/L

2010. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

amíg én általánosba jártam ott tényleg mindenki azt leste h mikor tud másoknak keresztbe tenni. aztán 4-be gimibe mentem, ott sokkal normálisabbak voltak, bár fegyelmezettebb egy suli az biztos.

nem azt mondom h válts sulit, csak azt h nem minden 13 éves szenya..

13/L:)

2010. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is hip hop-ot hallgatok. De Guetta istenkirály. Ne nevezd fosnak, mert ha annak neveznéd előttem én is megharagudnák :D.
2010. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egyátalán nem mindegyk gonosz mint ahogy az előzök is mondták!! Sztem is veled van a Baj... nem csak az jó amit te hallgatsz ... Nekik is van külön stílusok és neked is elkell fogadni az ő stílusukat is!! És nekik is a tiédet...
2010. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én rockot hallgatok általában, de david guetta jó zenéket csinál... amugy meg ha ezt mondod david guettáról akkor ne csodálkozz ha ugyan ezt hallod vissza a hiphopodról :D

amugy nálunk az osztályban a lányok kb 90%-a discot hallgat még se szólok be nekik és ők se azoknak akik esetleg mást :D

2010. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az az igazsag,hogy en sulit valtottam... hidd el,velem sem voltak tul kedvesek. Egesz evben piszkaltak... az egyik baratnomet is azert piszkaljak, mert szereti a rock-ot!

En sem ertem,hogy mi van... menj a magad utjan.

2010. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!