Milyert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
En egy nagyon verekedos lany vagyok de ha egy felnott nagyon ramkiabal megilyedek es elkezdek sirni milyert van ez???? ja es milyert vagyok ilyen erzekeny ha latok egy filmet aminek a vege drama mindigelsirom magam meg a titanic-ot vagy 100 lattam en meg mindig sirok rajta!!!!
2010. aug. 7. 12:24
 1/5 M@x ***** válasza:
100%
a lelked mélyén próbálsz vagány csaj lenni pedig te pont az ellentettje vagy! Persze ez csak az én véleményem, vagy egyszerűen gyenge a lelked!
2010. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
verekedős? kiket versz?:D
2010. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan érzékeny vagy, de nem akarod, hogy ezt higgyék rólad. Erősnek akarod mutatni magad. Ne tedd. Ne szégyelld azt, aki vagy!


Egyébként hány éves vagy? 11-12-13? Úgy tudtam, már abban a korban is tanítják a helyesírást. Jól sejtem, hogy Erdélyből írsz? :)

2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon fiatal lehetsz.Ha igy van,akkor változni fog ez.Úgy mond kialakulsz majd.Ha picit idősebb,akkor lehet nem ártana önismeretet tanulnod :) szép napot
2010. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11 vagyok es szatmarnemetibol, legfokebb olyan fiukat akik kotekednek ja es a gyengem a helyesiras
2010. aug. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!