Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinajak most? Milyert...

Mit csinajak most? Milyert ilyen velem?

Figyelt kérdés

Szoval a legjobb .b-nom egy masik lanyal jatszott egesz nap akit en is ismerek...vele jar varosba nem velem.....es en szorakozasbol le es fel mentem az MSN-en erre az a csaj ramszol hogy coki-zak en meg kitorlom erre meg a b.nom azt mondja hogy ot is idegesiti hogy fel meg le megyek...es kiirja hogy : Jaj babam (igy becezi ot)szuper volt ez a nap a varosba te vagy a legjobb baratnom....


Ez engem nagyon idegesit....mi csinajak ?


(Bocsi nem tudok helyesen irni...)


2010. dec. 29. 15:38
 1/3 haggyámán ***** válasza:

Cokizz?

Bocsi, ezt a szót nem igazán értem.


Amúgy meg, ha ennyire könnyen lett új legjobb barátnője, akkor örülj neki, keress egy megbízható barátnőt.

2010. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lecserélt, úgy látszik, ha igazi barát volt, akkor majd bocsánatot kér, de ha nem, akkor tisztázd le vele, és kész. Mond hogy ha erre kellettem akkor szevasz- vagy ilyesmi:D
2010. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lapozgasd a nyelvtankönyvet!
2010. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!