Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tulajdonságodat, ,...

Milyen tulajdonságodat, , törölnéd ki, , magadból és melyiknek örülsz, hogy ilyen vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én kitörölném az összes felnőttes tulajdonságomat és megpróbálnék olyan lenni mint nyolc éves koromban, amikor tudtam örülni apróságoknak is. Nem számított, hogy másoknak mi adatott meg annak örültem amim volt. Mert az enyém volt. Akkor még nem akartam valaki lenni. Hogy az embernek barátai legyenek, nem kellett kitűnni semmivel és így nem kellett masokat eltaposni sem.

Kitörölném a gyűlöletet, a rosszindulatot. Bennem is van sajnos, csak úgy mint mindenkiben.


Megtartanám, hogy tudok szeretni, örülni.

Megtartanám, hogy tudok felejteni. El tudom felejteni, ha valaki megbánt, próbál eltaposi.

És próbálnám visszaszerezni az ártatlanságomat.

2010. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nehezen barátkozok, és bízok meg eberekben. Ezen változtatnék, de nem törölném, mert az ellenkezőjével megjártam már egy párszor.

Amit törölnék: hamar felidegesítem magam, türelmetlen vagyok.

Aminek örülök: megbízható, őszinte

2010. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

törlés: az arcizmaim nincsenekösszekötve az agyammal, vagyis külön munka mosolyogni (legtöbbször) ezért azt hiszik flegma vagyok:D és hogy hirtelen helyzetben a lehető legszarabbul reagálok.:s

örülés:kreatív vagyok, jó a humorom, és odaadó vagyok.:D

2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20:15
2010. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a legtöbb lánynak ez jön be
2010. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Magas az érzelmi intelligenciám, ennél fogva jól bánok az emberekkel, rájuk tudok hangolódni, empatikus vagyok. Ezt meghagynám.

Amit kitörölnék, hogy elég rendetlen vagyok. Meg azt, hogy néha mások érdekeit előbbre helyezem a magaméval szemben, ezért párszor rosszul jártam.

2010. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

en kitorolnem magambol azt h csajokkal nehezen baratkozok

es szetem azt h pasikkal egy perc alatt mar haverkodok:D

jah egyebkent en is lany vok

2010. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kreatív vagyok, önzetlen, egyesek szerint jófej, ezeknek örülök.

Törölném a lustaságomat, hanyagságomat, megbízhatatlanságomat.

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!