Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondtátok már valakire, hogy...

Mondtátok már valakire, hogy különleges? Lányra vagy fiúra? Ha azt mondom, hogy különleges, akkor mi jut az eszedbe? Milyen tulajdonságok (külső, belső)? Kire mondanátok azt, hogy különleges?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok létszi!
2010. aug. 3. 00:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

egyszer azt hittem egy lányról , hogy különleges . tök jól elbeszélgettünk , meg megvolt az összhang is , meg minden , csak az eggyik probléma az volt , hogy haverommal járt , aki elég féltékeny típus , a másik probléma meg az volt vele, hogy szakított haverommal és összejött a haverjával, aki nekem is haverom és a csaj eggyik legjobb barátnője járt haverom haverjával előtte . szóval azóta már rájöttem , hogy igen , különleges a csaj . KÜLÖNLEGESEN NAGY RIBAAANC!

22/F

2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen,köszi,pont arra válaszoltál,amit kérdeztem és ami érdekelt :D

Még egyszer köszi!

2010. aug. 3. 14:16
 13/16 anonim ***** válasza:
egyszer mondtam egy lánynak hogy különleges. azért, mert másnak képzeltem el, olyannak hittem amilyen sosem volt és soha nem is lesz. azt hittem, hogy más mint a mostani lányok többsége, hogy vannak belső értékei. meg voltam győződve róla, hogy Ő különleges. nekem az volt. de rá kellett jönnöm, hogy rosszabb mint az átlag. beképzelt, önző, hitegető, kétszínű kis kígyó aki szeret játszani mások érzéseivel. szeretném is utálni érte, csak nem tudom....
2010. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22f
2010. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egy fiúra mondtam, hogy különleges, ő tényleg az. Alacsony, de veszett jóképű, aranybarna szeme van, őzbarna haja, barnás bőre... Vicces, de tud komoly is lenni, vannak elképzelései, nem enged sok mindenkit közel magához, nekem szerencsém volt. Nem tudom, hogy ő szeret-e de én őt igen:)
2010. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja és 13/L
2010. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!