Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondtátok már valakire, hogy...

Mondtátok már valakire, hogy különleges? Lányra vagy fiúra? Ha azt mondom, hogy különleges, akkor mi jut az eszedbe? Milyen tulajdonságok (külső, belső)? Kire mondanátok azt, hogy különleges?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok létszi!
2010. aug. 3. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Létszi szó már magában túl különleges.
2010. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A valaki szó,egy egyénre,személyre vonatkozik,nem pedig egy szóra...
2010. aug. 3. 00:33
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Hihi, az elsőnek jár a pont. =D

Amúgy igen, használtam már a különleges szót egy lányra. Amikor meg akartam ba.szni. =D

2010. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, csak ennél magvasabb gondolatokat sajnos nem tudok megosztani.


najó, hogy ne offoljak: arra mondom, hogy különleges, aki bennem különleges helyet foglal el, kiemelem magamban a többi ember közül, de nem egy tulajdonsága miatt, hanem az egész lénye miatt.

2010. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak kinézett valahoyg és talán még tulajdonságai is voltak!!!

Nem lehetne konkrétan a kérdésemre válaszolni???Nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést!!!

2010. aug. 3. 00:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy van előttem 10 jó csaj. Mind a 10 a "dugnám" kategóriába tartozik, de ha van olyan közöttük, akivel mást is el tudnék képzelni, na Ő különleges.
2010. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem fontos....
2010. aug. 3. 01:11
 8/16 anonim válasza:

Belső: Számomra az, akinek mély, de nem okoskodó gondolatai vannak, aki magától is észreveszi, ha bajom van, látja az értékeimet, a földön jár, kedves olyanokkal is, akik nem feltétlenül vannak vele egy szinten, szorgalmas, elfogadó, humoros.

Külső: Ne legyen cinege vékony, de nagy hústorony sem. Magas, de legalábbis nagyobb 165-nél (nálam), legyen szép háta és keze, és ne legyen kigyúrt állat, mert az nagyon visszataszító. A mosolya kedves, a tekintete meleg, és nekem a rövid haj jön be.

2010. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
08:54-es vagyok. Elfelejtettem, hogy én 21 éves lány vagyok, és lehetőleg legyen nálam minimum 2, maximum 9 évvel idősebb. Remélem, arra válaszoltam, ami érdekelt.
2010. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beatrix17 ***** válasza:
A páromnak mondtam.Azért az,mert nála még a klasszikus értelemben vett férfi-nő kapcsolat az igazi!
2010. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!