Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van mindenki ellenem?

Miért van mindenki ellenem?

Figyelt kérdés
Mindenki, szó szerint mindenki azon vagy h elba*za a nyáriszünetem meg a további életem .... miért kell ezt?
2010. aug. 1. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Aha...Hát ebből sem sokat tudtunk meg.

Talán ha kifejted a problémádat,hogy ki,mit tesz,amivel elrontja a nyaradat és az életedet és megtisztelsz egy életkorral és nemmel akkor tudunk segíteni.

Így nem.

15/L

2010. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értettem sokat ebbol részletesebben leírnád?
2010. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek!

Én is ugyan így vagyok. De próbálom magam lekötni és nem foglalkozok velük. A saját utam járom!:)

Sőt még a kutyusommal is eljátszok így ha el is b*sszák a kedvem ő mindig feldobja a kedvem!:)

2010. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyen fantáziás, a képzeleted mindig veled van, gondolj jó dolgokra vagy rosszakra ahogy tetszik és hallgass sok zenét
2010. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért van mindenki ellened, mert te most ezt érzed..nálam is előfordul néha. Próbálj kissé másképpen(pozitívan) viszonyulni a világhoz és a világ s pozitívan viszonyul majd hozzád.


Csak felfogás kérdése.

2010. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
googleba ird be: titok film magyarul! más lesz az életed!higgy magadban,a legnegyobb ellenséged te magad vagy,ha nem változtatsz a gondolkodásodon!
2010. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a filmet de nem mindig használ:D
2010. aug. 3. 01:21
 8/8 anonim ***** válasza:
ez igaz,de csak azért nem mindig használ,mert az ember hajlamos előbb mindig a rosszat meglátni a dolgok mögött!sajnos én is ilyen vagyok,ezen kéne változtatni,de ez csak hosszú kitartó munkával fog menni.én is csak gyakorló vagyok!
2010. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!