Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én ezt már nem bírom. Hogyan...

Én ezt már nem bírom. Hogyan kaphatnék egy kicsit több figyelmet tőle? Vagy jogtalanul kérném?

Figyelt kérdés
Tehát van 1 srác akibe én szerelmes vagyok de ő nem akar tőlem többet. Előtte barátok voltunk és elvileg azok i vagyunk, de mintha le se szarna. Pedig nem utál, mert mikor elmondtam neki akkor még figyelt rám, de mostanság már nem foglalkozik velem. Jelezhetem felé (hogyan jelezzem?) hogy foglalkozzon velem vagy 5 percet?
2010. júl. 11. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos így akar kiábrándítani magából. Most jobb is lenne, ha békén hagynád egy kicsit. Ha észre veszi, h már nem akarsz tőle semmi olyat, biztos megint elkezd veled barátkozni.
2010. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sya! az előttem szólonak adok igazat...egykis időre ne beszéljetek, majd mintha nem történt volna semmi kezdj megint barátilag hülyülni vele...persze, ehhez az is kell, hogy tényleg csak barátilag gondolj rá...
2010. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!