Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Írnátok?

2017. nov. 24. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Volánbusz, épp kihalt országúton mentünk az isten háta mögött. Sofőr mögött ültem közvetlenül. Lóbabkonzervet ettem előtte, hirtelen orbitálisan befingtam az utastérbe. A buszvezető nem bírta ki, elájult tőle, a buszt félresodorta az út szélére, és berongyoltunk az árokba. Személyi sérülés nem történt, csak néztünk tágra nyílt szemekkel és pislogtunk kb. 30 másodpercig. Aztán mind elkezdtünk az utasokkal hangosan nevetni az eseten, ám ahogy a szag lassan szétterjedt, mindenkinek felkavarodott a gyomra, aztán telehánytuk az egész buszt.
2017. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajj már valaki lelőtte a fingos poént pedig azt akartam írni hogy fingottam a buszon és mindenki megdöglött :(
2017. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!