Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt nekem régesrég egy...

Volt nekem régesrég egy barátnőm;Timinek hívták. Bejön neked timi?

Figyelt kérdés

Volt nekem régesrég egy barátnőm;Timinek hívták.

Mikor mi együtt voltunk kedvenc elfoglaltságunk az volt hogy mindig narancsokat, kekszeket, és tortákat hegsztettünk a pincében, vagy kisfiúkat erőszakoltunk meg egy fa tetején, s ha elfáradtunk lehúztuk őket a wc-n. Timi mindig baltával borotválkozott, és elefántokkal ki magát ( csak ha é nem voltam kéznél persze)

Nemrég sajnos szakítottunk. Timinek sajos már nem voltak elegek a z elefántjaim, neki már tankokra, űrhajókra, tengeralattjárókra, és IIsac asimov ergényekre volt szüksége a kielégüléshez.

Én pedig közben rájöttem, hogy a papucsokra gerjedek, jelenlegi párom is ne más mint a szandál amit mindig hordok (az iskolában is, télen is méghozzá zoknival együtt!).


Szegény timi viszont most magányos.

annyira, hogy mikor legutóbb depresziós lett esküvői fátolba öltöztetett disznók potyogtak az égből. Segítettem timinek, és kiraktuk őt egy társkereső weboldalra, de sajnos Benkő dánielen És Győzikén kívül még senki nem jelentkezett.


Járnál timivel?

(am humor kategória:D)


16/F

(Timi= 45/L[~F?])


2010. ápr. 26. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt elszúrtad, nem vicces.
2010. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez az erőltetett humor. Komolyan mondom, favicceken szétröhögöm a fejem,pedig azoknak sincs értelmük..

Azok viccesebbek voltak amikor először hallottam, mint ez. Próbálkozz a Fábry show-ba fizetett nevető közönség van. Ott biztos nagyobb lesz a sikered mint itt.

2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hátt..nem is tudom... magyányos szegényke összehozom az egyik fiú osztálytársammal xD

Rocsika+Timcsike

2010. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!