Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt nekem régesrég egy...

Volt nekem régesrég egy barátnőm;Timinek hívták. Bejön neked timi?

Figyelt kérdés

Volt nekem régesrég egy barátnőm;Timinek hívták.

Mikor mi együtt voltunk kedvenc elfoglaltságunk az volt hogy mindig narancsokat, kekszeket, és tortákat hegsztettünk a pincében, vagy kisfiúkat erőszakoltunk meg egy fa tetején, s ha elfáradtunk lehúztuk őket a wc-n. Timi mindig baltával borotválkozott, és elefántokkal ki magát ( csak ha é nem voltam kéznél persze)

Nemrég sajnos szakítottunk. Timinek sajos már nem voltak elegek a z elefántjaim, neki már tankokra, űrhajókra, tengeralattjárókra, és IIsac asimov ergényekre volt szüksége a kielégüléshez.

Én pedig közben rájöttem, hogy a papucsokra gerjedek, jelenlegi párom is ne más mint a szandál amit mindig hordok (az iskolában is, télen is méghozzá zoknival együtt!).


Szegény timi viszont most magányos.

annyira, hogy mikor legutóbb depresziós lett esküvői fátolba öltöztetett disznók potyogtak az égből. Segítettem timinek, és kiraktuk őt egy társkereső weboldalra, de sajnos Benkő dánielen És Győzikén kívül még senki nem jelentkezett.


Járnál timivel?

(am humor kategória:D)


16/F

(Timi= 45/L[~F?])


2010. ápr. 26. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D hát az kemény
2010. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Bolond XD:D

Akkorát röhögtem...:D

2010. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
borzalmasan szar a humorod
2010. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Helószia :D


Timi vagyok. :DD

De tényleg.xD


csak 15/L

2010. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is timi vagyok xd
2010. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elírás javítása;


,,Timi mindig baltával borotválkozott, és elefántokkal ki magát ( csak ha é nem voltam kéznél persze)"


=


Timi mindig baltával borotválkozott, és elefántokkal elégítette ki magát ( csak ha én nem voltam kéznél persze)

2010. ápr. 26. 21:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Timi invázióó(H) :DD

18:29-es voltam:D

2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha Timinek mázlija van, az internetet használó elefántok közül majd ír neki valaki.


De én figyelném a "3 évesen még csak 120 cm ez normális?" jellegű új krdéseket is.

2010. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé... eléggé sz@r humorod van... már bocsáss meg...
2010. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!