Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Végeztek már rajtad rektális...

Végeztek már rajtad rektális beavatkozást az űrlények?

Figyelt kérdés

Rajtam tegnap, és jó érzés volt :S

Ez ciki? :S


2010. márc. 29. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
terhes vagy!XD
2010. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
csak ha felpontozol :D
2010. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felpontoztalak :D most válaszolj, de őszintén :D
2010. márc. 29. 17:44
 4/7 A kérdező kommentje:

de ha rájövök hogy hazudsz, úgy megrektállak, ahogy engem az ufók ;-D


ehe új szó: megrektál :D

2010. márc. 29. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De mit csináltak konkrétan? :S:S:S Szondát ültettek seggedbe, és élvezted???? Lehet vibri volt, nem?
2010. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
végeztek, na pontozz fel :D
2010. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem veled is azt csinálták mint Cseh Csabival:S:S Téged is elraboltak a seggalakú űrhajójukkal?:S és leszívták a seggnedved?:S:S:S jajj te szegény..:$:S amugy engem is elraboltak és engem egy Kvantumkopoltyús pedellusharisnya-alakú kókuszvezérlésű gázolajos kalapáccsal fejbevágtak,és miután elájultam egy Hiperventilciós űrgyűrűfütty nyomáskiegyenlítővel és egy Tranzisztoros hintaló-itatóhoz vákuum-buzerátorral kísérleteket végeztek rajtam:S:S:$ és ezt videóra is vették a szemetek:@:( és még mindig fáj a popom:$ főleg mikor a bugyi bevág...:/ :$ x"D :$:$
2010. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!