Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt vegeztek...

Várandósság alatt vegeztek mar nalatok sebeszeti beavatkozast aranyer eseteben?

Figyelt kérdés
A 34.hetnel tartunk es kb a 20 hettol ott figyel a napjaim megrontoja.Mar olyan nagy es fajdalmas h nemigen tudok ulni v setalni. Nödoki szerint sebeszek sem tudnak mit tenni jelenleg. Homeopatias szert szedek 2 napjan es sperti kremmel kenem. Semmikepp nem nyulnak hozza a sebeszeten? Mit tehetnek meg h elmuljon,szunjon a dolog? A szulesnel nem lesz baj?
2009. máj. 7. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, csak nekem nagyon vérzett is.

DETRALEX!!!!

Fantasztikus, és terhesség alatt szedhető, csak szoptatás alatt nem, Nekem 1-2 napa alatt használt.

Recept nélkül kapható a patikában, és 4 óránként egyett kell bevenni éjjel is. De a tájékoztatón minden rajta van

2009. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én írtam az előzőt is.

Szülésnél is kijött elég durván.

Akkor a reparon kúp (2 kúra), és a reparon kenőcs használt.

De így is 2 hét volt kb.

2009. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen :) akkor nem nyult hozzad a sebesz vagy proktologus. engem is elkuldtek :(
2009. máj. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!