Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek nagy probléma van...

Szerintetek nagy probléma van ha egy ilyen video nagyon felizgat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3hrL2COkxaA


erről a videorol lenne szó, 20éves fiú vagyok és már többször is önkielégítést végeztem erre a videora, annyira felizgat!


2010. márc. 10. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor kicsit elmegy a kedvem a szocializálódástól.
2010. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
48%
ennyi erővel le sz...ophatod Gyurcsány F...aszát
2010. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
78%

Akkor meg biszex vagy, most örülsz? Nem akarom elhinni, hogy egyesek nem tudják eldönteni magukról, hogy mik és milyenek, másoktól kell megkérdezni. Én tudom magamról, hogy régimódi, elavult eszmék szerint élek, ellenkezve az új liberális divattal és faszi létemre nem átallok a csajokra izgulni, ez van, mindenki döntse el magáról, hogy micsoda.


Hetero kollégáknak: http://www.youtube.com/watch?v=v830EtcoVMY

2010. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
szerintem azok is búzák akik a vidiben szerepelnek...
2010. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kúrjál pókot
2010. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem probléma. :D

Egyébként vannak ezeknél ezerszer jobb pasik is, miért nem róluk nézel videót? :D Azzal nincs baj, ha pasikra izgulsz de ezek... hát szerintem nem túl szexik. Ebből a típusból is van aki szexi és jól néz ki, de ez szerintem valami paródia videó inkább.

2010. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Hihi, persze nem vicc, de a humor kategóriában van:P Emberek, humooooor:D Eszméletlen nagy ez a videó hihi Mondhatom én is felizgultam, de én lány vagyok XD
2010. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!