Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek nagy probléma van...

Szerintetek nagy probléma van ha egy ilyen video nagyon felizgat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3hrL2COkxaA


erről a videorol lenne szó, 20éves fiú vagyok és már többször is önkielégítést végeztem erre a videora, annyira felizgat!


2010. márc. 10. 18:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
37%

áhh.. ezen mire izgulsz fel?

benny benassira?

max csak annyi lehet izgató hogy ettől a számtól kezdve beszélhetünk tech houseról, az elektronikus zenei szcénában :D

vagyis attől az albumtól kezdve amin ez a szám is rajta van..

2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:D ez de beteg
2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
56%
Ha nem lenne kamu kérdés, azt mondanám, hogy sajnos búza vagy, így viszont csak egy unatkozó hülyegyerek, aki poénosnak gondolt kérdéseket tesz fel egy internetes oldalon, és jót akar röhögni a válaszokon.
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha fiú létedre erre a vidóra izgulsz, akkor elég ciki. Legkevesebb hogy meleg vagy. Ha lány lennél, akkor is elég fura lenne az izlésed a pasik terén, de ezt még csak-csak megérteném.
2010. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
félreértitek, meglátom ezeket a férfiakat és rögtön áll a micsodám, főleg az 1:15nél kezdődő ember, ahhh nem hiszem hogy ez normális :$
2010. márc. 10. 18:42
 7/17 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem poén kérdés volt......
2010. márc. 10. 18:43
 8/17 anonim ***** válasza:
kamu, és igen sztem k*rva nagy probléma
2010. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ugyan már, ez annyira sz*r. Naná, hogy kamu kérdés, ha valaki fiú létére vén szőrös faszikra izgul, az egyértelműen homár, és ezt tudja jól magáról is, nem teszi fel a kérdést nyilvánosan.
2010. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
van barátnőm... nála is jobban izgulok ha nem borotválja magát pár hétig... jó mindegy tudtam hogy ilyen válaszok lesznek, bánom hogy megkérdeztem =(
2010. márc. 10. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!