Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány kalória van 100gramm...

Hány kalória van 100gramm vakondban?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel azt hiszem, megettem egy vakondot.. Nem emlékszem teljesen tisztán.. Kemény kalóriaszámlálós fogyókúrában vagyok, fogytam is már elég sokat, de néha sajnos bűnözök.. Így történhetett ez most is, mikor nekiálltam kirángatni a vakondot a kis kezeinél fogva a túrásból.. Sajnálom is szegényt, de méginkább aggaszt az, hogy hány kalóriával léphettem túl a napi megengedett mennyiséget..ui.: remélem nem védett állat a vakond..
2010. márc. 8. 23:48
 1/8 anonim válasza:
Valószínűleg egy feketeretket ehettél. Abban pedig kevés a kalória szerencsédre. Nem úgy az alkoholban, amit előtte elfogyasztottál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látom kezd késő lenni, mindegy a lényeg hogy TERHES VAGY
2010. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sosem iszom alkoholt!
2010. márc. 9. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:

A vakond izmos állatka, így sok benne a fehérje! Nem árt meg nyugi! Mondjuk a szőre necces... viszont null kalóriás!


Egy dietetikus személyi edző

2010. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hát, amekkora segge van, egy igazi kalóriabomba lehet. Úgyhogy legjobb, ha most négy napig csak teát iszol :)

2010. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vakond igenis védett állat,nem szabad bántani,és elpusztítani sem.
2010. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1370kj kb.,de ha grillezed akkor ez csökkenhet!
2010. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nah ezen dőltem xD
2010. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!