Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A mai kajámban mennyi kalória...

A mai kajámban mennyi kalória (kcal) van? :S

Figyelt kérdés

Egy kis adag szénsavmentes csapvíz sima átlátszó üvegpohárban.


Félek, hogy el fogok hízni ettől, pedig már olyan jól haladtam. :S Most mi legyen?


2009. aug. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
javaslom a light pacalt.egyedül az segíthet,eléggé elszállt veled a ló....:XD
2009. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már megittam :S:S Próbáltam meghánytatni magam, de nem jött össze. Most mi legyen?
2009. aug. 12. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vízhajtó?
2009. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
öööööööö süsd meg a csirkét de úgy hogy kösd be a szád és vigyázz ne felejtsd el elmenni a parkba különben megmerevedik a fal azt pedig te se szeretnéd!
2009. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás egyszerű: a kaját a csomagolással együtt kell megenni, így gátolva a felszívódást. További bölcsességek:


- Legkönnyebben úgy tűnhetsz soványabbnak, ha mindenkit felhizlalsz magad körül.


- Hideg kajákban nincs kalória, mert a kalória hőmennyiséget jelöl. Ilyen étel pl a fagyi.


- Ha valakivel együtt ebédelsz, a kalóriák csak akkor számítanak, ha többet eszel, mint ő.


- Ha eszel valamit, de senki nem látja, nem hízol.


- Éhezéssel lehet a leggyorsabban súlyt leadni! Akár mindennap leadhatsz egy kilót, ez egy hónap alatt harminc kiló! Ha megéhezel, egyél fényt.

2009. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ami történt megtörtént, de máskor, légy óvatosabb! Micsoda hozzáállás ez? Egy egész pohár csapvíz? Mit gondolsz, mennyi mikroszkópikus élőlény van abban, meg klór, vasmaradványok a csőből, meg mindenféle hülye ásvány. És hát mindez bizony hizlal. Ne is firtassuk, hogy mennyire. Nem véletlenül ajánlják a szakemberek a desztillált vizet, de gondolom, ezt te is nagyon jól tudod. Hát ehhez tartsd magad!
2009. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az még hagyján h.csapvíz,de átlátszó üvegpohár...??????????hol élsz te ember....?
2009. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt tanácsolom, hogy igyál meg 1 liter Coca-Colát meg melléje Mars csokit! Én 10 kilót fogytam így!

2009. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, kipróbáltam mindet tegnap, és most már olyan sz*rul vagyok, hogy kórházba kerültem. De ha már itt vagyok, berakatok egy gyomorgyűrűt, hogy többet ne kelljen ilyenek miatt aggódnom.
2009. aug. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!