Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Félek a telefonoktól, mit tegyek?

Félek a telefonoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő dolog, nem akarjátok tudni hogy milyen érzés.

Sokkal, de sokkal rosszabb mint gondolnád. Félek attól hogy bárki tudhatja hogy hol vagyok; és ilyen hülyeségektől. Szerintetek mit csináljak? Segítsetek lgysz, Köszönöm! ~



2015. aug. 9. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
csak azt tudom javasolna amit az előttem lévők. pszihológus, + ne legyen telod. ennyi. ha félsz a kutyáktól nem fogadsz fel egyet házörzőnek, ikább szerelsz be egy riasztót.(tuom hülye hasonlat, de más nem jutott eszembe :) )
2015. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Becamanu, neked! :)
2015. aug. 9. 20:32
 13/25 anonim ***** válasza:

Válaszadásnál elkövettem azt a hibát, hogy a kategóriát nem vetttem figyelembe...


Szóval ha félsz a telefonoktól, akkkor csak vezetékes telefonod legyen, mert az helyzez kötött és nem tud utánad szaladni. :-)

2015. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt benéztétek
2015. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is félek tőlük. múltkor a régi Iphone-om majdnem megölt,mert lecseréltem egy S6-ra.De megúsztam,ráhívtam a SWAT-ot,és minden oké.
2015. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én mindig kikapcsolva hagyom. Így azt látják van de nincs rajta semmi 3:)
2015. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Joe001 ***** válasza:
51%

pfh....

sajnos ezért tart ott a világ ahol .... mert olyan emberek élnek rajta , akik gondolkodni nem tudnak.

Ha humor, ha nem ... ha ugy érzed követnek , dobd el a 270 000 colos mobilod , vegyél egy régebbi monokróm os mobilt , amin még se wifi , se net , és a dolog meg van oldva.

Csak hát sokan agyilag zoknik , és már net nélkül az életet se tudják elképzelni.

gázkamrába küldeni az egész bandát .

2015. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Oke joe001 megyünk a gázkamrába de csak te utánnad
2015. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Meg téged...
2015. aug. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Aszongya a kerdezo tele a gatya menyé anyucihoz😂😂😂.Szerintem neked van tele a gatya.Aki fél egy darab mobiltol az ne oltogasson azzal senkit,hogy tele a gatya meg ilyenekkel.Túl sok transzmormerszet néztél és bekébzelt vagy.Ez a te bajod.
2015. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!