Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Félek a telefonoktól, mit tegyek?

Félek a telefonoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon ijesztő dolog, nem akarjátok tudni hogy milyen érzés.

Sokkal, de sokkal rosszabb mint gondolnád. Félek attól hogy bárki tudhatja hogy hol vagyok; és ilyen hülyeségektől. Szerintetek mit csináljak? Segítsetek lgysz, Köszönöm! ~



2015. aug. 9. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
37%

nem egyértelmű hogy nem használsz akkor telefont? -.-

kamu

2015. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nem érdekel mit hiszel. Menj sírni anyunak hogy tele a gatyád.
2015. aug. 9. 16:55
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Tegnap este meg támadot egy telefon engem is alig tudtam elszaladni de megusztam mert ugye it vagyok

Szóval kedves kérdező át érzem a hejzeted

2015. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen kikapcsolod a mobilod. Nekem hónapok óta ki van kapcsolva. Jó találmány, csak az nem jó ha a beszélgetőpartner főnököt játszva megkövetelné hogy a fárasztó hülyeségeit végighallgassam, majd egy órás mobilozás után a fejem is megfájduljon az elektromágneses sugárzása miatt.
2015. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Ez egyfajta szorongás, kényszergondolat, amely paranoiának tűnhet (nem értek hozzá, de mivel tudod hogy butaság, ezért kényszergondolat).

Pszichológus tudna segíteni.

2015. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nézzük a tényeket:

Ez technikailag csak, akkor kivitelezhető, hogyha te engedélyezed a helymeghatározást, de akkor sem mindenki tudja. Ha kikapcsolod a helymeghatározást, akkor meg lehetetlen. De amúgyis GPS vagy wifi alapján is csak kb 5-10m-es pontossággal lehet megmondani, hogy egy telefon hol van helyileg. Az meg eléggé nagy szórás. Két családi házból nem tudják megmondani, hogy melyikben van egyértelműen. Csak tippelni lehet. Ráadásul egy emeletes házban lehetetlen beazonosítani, hogy hol van a készülék.


Ha ez a fóbiád komoly, akkor mindenképp keress fel egy szakembert.

2015. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Farkas Évi válasza:
Szorongsz. Keress fel egz pszicjológust.
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Farkas Évi válasza:
Egy pszichológust
2015. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Egy embernek van itt humorérzéke; engem ez egy picit elszomorít.
2015. aug. 9. 18:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Na és kinek jó itt a humorérzéke?
2015. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!