Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a pókember! Van...

Én vagyok a pókember! Van valaki rajtam kívül akinek van egy természetfeletti képessége? Segíteni kéne legyőzni a zöld manót!?

Figyelt kérdés

Már próbáltam lefékezni de mindig kitervelt valamit... segítenél légyszi? egyedül nehéz lenne..., nézd meg a videót rólam:

https://www.youtube.com/watch?v=bQ3nBSTpq4M



2014. ápr. 26. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
Jaj és én be szálhatok a buliba? (póókember) majd én behálózom zöld manót! a siklójának hajtóművét is behalózom és felrbban
2014. júl. 26. 01:13
 52/79 A kérdező kommentje:

és ezalatt úgy értem hogy:

1. behálózom a siklója hajtóművének hátoldalát ami levegőt kap.


2. a hajtómű túl forrósodik mert nem kap levegőt.


3. és végül fel robban a sikló.


KÉRDÉSEK: amúgy manó miért nem csinálsz inkább más járművet ami repül de inkább mást mert ezt mindig tönkre teszem és gondolom neked is idegesítő mindig szervízbe vinni.

2014. júl. 26. 01:28
 53/79 anonim ***** válasza:
Hmph... Van még pár tucat siklóm raktáron Rovar, de legközelebb Venom cimborád is a segítségemre lesz, sőt, mèg Mr. Amerikàt is làtni szeretné valaki, aki annyira gyűlöli, hogy mindig vörös a feje! Szóval...adjátok fel!
2014. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
Red Skull meghalt réges régen, ő nem lett lefagyasztva, te szerencsétlen! :P
2014. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
Én vagyok Chuck Norris és nem kéne úgy tenned, mintha te lennél a legerősebb. Tudod mi a red bull? Az én húgyom!
2014. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
Nekem egy egyszerű képességem van az, hogy tudok szeretni.
2014. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
A lényeg Afrika Tizedes, hogy te meg a rovar..hát be lesztek darálva, nektek reszeltek, megvan a koporsótok,stb.. Ennyi elég, vagy küldjem a kopót?
2014. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
Attól h megvan a koporsóm még nem biztos h én halok meg, a Fűrész 5ben is az élte túl aki a koporsóban volt :P so ne pattogj zöld gollum!
2014. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
Képzeld az egyik barátom egy Superman! És én vagyok a Superkutyája! Szerinted miért Krypto_01 a felhasználónevem! xD
2014. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
A koporsóba teszlek a pajzsoddal együtt
2014. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!