Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a pókember! Van...

Én vagyok a pókember! Van valaki rajtam kívül akinek van egy természetfeletti képessége? Segíteni kéne legyőzni a zöld manót!?

Figyelt kérdés

Már próbáltam lefékezni de mindig kitervelt valamit... segítenél légyszi? egyedül nehéz lenne..., nézd meg a videót rólam:

https://www.youtube.com/watch?v=bQ3nBSTpq4M



2014. ápr. 26. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
100%

Kedves pókember ön folyamatosan pókhálóval szemeteli össze a szép és rendezett városunkat ezért a Budapesti önkormányzati hivatal önt 44 óra közmunkára ítélte és 5000 ezer Ft pénzbírságra megkérem, hogy szíveskedjék befizetni az említett pénz összeget, amennyiben nem kívánja rendezni a tartozását az ügynökség a helyi hatósághoz fordul és megteszi a szükséges lépéseket ön ellen.

J ügynök

2014. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
EZ HÜLYESÉG! én háló patronokat használok... Oscorptól vannak, azok 100m hosszúak... és 1 óra után elszárad...
2014. ápr. 29. 20:08
 23/79 anonim ***** válasza:
Előbb találj meg J!
2014. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:

Ja és nincs joguk meg bírságolni 1 Ft-al se! Mert minden nap sok életet mentek meg, és a SAJÁT életemet kockáztatom!

egyet értesz MANÓ?

2014. ápr. 29. 20:17
 25/79 anonim ***** válasza:

Tisztelt pókember ön engem nem tudd félre vezetni sok éves pályafutásom alatt megtanultam egy s mást tehát bizonyítékaink vannak arra, hogy ön bűncselekményt követett el megkérem önt, hogy fizesse be az említett pénz összeget.

Kedves Zöld Manó önt az IP-je alapján már lenyomozták a kollégáím és kiadták a körözést ön ellen.

tisztelettel a MIB-es ügynökség.

2014. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:
Tudod mi az a shield? velük vagyok! és van ezekre engedélyem! itt egy papír! és több életet mentettem meg mint te és a kis szaros titkos ügynökös szarod az semmi a shieldhez képest...
2014. ápr. 29. 20:36
 27/79 anonim ***** válasza:
Várom, hogy megtaláljanak. Utànna elküldöm a hullákat a központba, jó lesz J?!
2014. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nincs joguk meg bírságolni önt a törvény betartása mindenkire vonatkozik én is mindennap megmentem ezt a nyavajás bolygót mégsem kapok elismerést az emberektől és természetesen nem követek el bűncselekményt.

Kedves Zöld Manó az ügynökség munkatársai fel vannak a fegyverkezve ön ellen egyébként is mindent tudunk magáról esélye sincsen ellenünk jobb, ha megadta magát.

J ügynök

2014. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
Tényleg?? x) végre egy kis kihívás! Egyébként, ez érdekes: állítólag Ön is mindennap megmenti a világot, mint a Pók, de Önnel még sosem találkoztam, csak a Pókkal. Jó is lehet a kényelmes fotelből dirigálni..
2014. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Zöld manó! az ügynökség csak egy kamu! itt szórakozik egy kisgyerek! Hallod manó tömd tele a p*csáját a bombáiddal!
2014. ápr. 29. 20:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!