Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért mindig velem történik...

Miért mindig velem történik ilyen?!

Figyelt kérdés
Ezt már nem hiszem el, komolyan mondom! A minap békésen énekelve táncoltam a virágokon, a fák dalolva kísérték lágy nótám, az egész csupa móka és kacagás volt...amíg meg nem jelent az a buta manó, aki egyébként tündérszárnyas jelmezt viselt...a buta manó, nem is tudja, hogy a tündérek nem lebegnek, hanem a tündérsegédjei fújják alulról őket..na mindegy lényeg a lényeg, a buta manó cukrot kínálva hívogatott, hogy gyere pajtás gyere, majd én megmutatom mi a kaland! Tudtam én, hogy hátsó szándékai vannak, a lábujja sem állt jól...határozott nem-et mondtam, majd megtörtént a tragédia...átkot szórt rám a görény! Azt mondja a manó: olvadjon akkor el a fagyid te buta! A buta, hisz ő a buta...a fagyim ebben a pillanatban könnybe lábadt, majd szomorúan elolvadt...lehet a cicám terhes?

#móka #kacagás #tündérkaki #instant zokni leves #paprikás krumplibogár #féklámpaárnyékisszahúzórugó #zseblekvárheggesztő #buta manó
2013. szept. 10. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit szívsz, de én is kérek belőle
2013. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem kért meg, higy vonja vissza az átkot mert a fagyi örökre oda, és a macskádat is megrontotta :/ kitartás!
2013. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tündérkaki, instant zokni leves, paprikás krumplibogár, féklámpaárnyékisszahúzórugó, zseblekvárheggesztő


Ezekkel mi lett? :D

2013. szept. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az átkot egyszerűen megtörheted:

Végy némi jetiszőrszálat, két csepp lámanyálat, egy gombóc olvadt fagyit, Mariska néni ötszörhasználtkinemmosott alsóneműjét... Keverd össze őket holdtöltekor a játszótér homokozójának mértani közepén, majd mormold a következőt: "udjcsba uskxna ineewret, xirda uweikalja!" (Ez egy mucsaröcsögei nyelven íródott varázsige olyan manók ellen, akiknek legföbb szórakozásuk a fagylaltok megolvasztása. Céljuk a fagylaltkultusz rombadöntése, a fagylaltisten elpusztítása, valamint a macskák hittérítése. Amennyiben nem csinálod meg ezt a rituálét, a macskád minden bizonnyal terhes lesz, és mégtöbb ilyen manóknak fog életet adni. De ami még rosszabb: ellened fordítják a macskádat, aki fagylaltárusbérgyilkossá is válhat! Imádkozom érted barátom!

2013. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az a kanos manó,a macskádon élte ki hátsó szándékait,és állapotos lett.

Viszont lehet,hogy ha engedsz a "kalandnak",akkor a cicádat olvasztja el.Tudj a manó!

2013. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es varázslata jó,láttam a Deltában!

Ha nincs meg az apparátusod,próbálj meg a hűtőben fagyizni,arra nem szólt az átok!

2013. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
hm.
2013. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!