Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az normális hogy az alattvalói...

Az normális hogy az alattvalóim nem teljesítik azokat amiket telepatikusan mondok nekik? Most az alattvalóim válaszát kérem segítségül!

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Nincs jobb dolgod mint hogy csináljad a hülyeséget GYIK-ra? Ennyire nem unatkozhatsz.
2013. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A zártosztályon már lámpaoltás volt, és telefont sem lehet bevinni. Ezek szerint már nyílt osztályon vagy. A helyzeted javult, de még ápolásra szorulsz :D
2013. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsi főnök, most már mást szolgálunk! jövő héten átvesszük az uralmat a Föld felett.
2013. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alattvalóid üzenik, hogy rossz a vétel, és nem tudnak veled kapcsolatba lépni (de engem ismernek, és tudják, hogy olvasok GYK-t). Próbáld meg telepátia helyett telefonnal.
2013. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Visszaüzentem telepatikusan, hogy fellázadtunk, nem kaptad meg?
2013. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es te nem vagy hű szolgám de látom te nem értékeled a hülye poénokat! és köszönöm népem kipróbáltam a telefont! jó technika miért lázadtatok fel? xD
2013. aug. 24. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért lázadtunk fel, mert megtudtuk, hogy intim viszonyba kerültél egy kecskével, és ezért nem vagy többé méltó az uralkodásra. De biztos jó pásztor lesz majd belőled. :)
2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Basszus honnan tudtátok meg????
2013. aug. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!