Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mozart az West Side-os vagy...

Mozart az West Side-os vagy East Side-os rapper volt?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel mert nagyon kulturált vagyok és ezt az egyetlen dolgot nem tudom.Amúgy miben bizonyul hogy Mozart melyik gettóban élt? Hiszen biztos nagy rapper ha ennyire híres de már nem él. Amúgy miért végzett vele a rivális banda? Valaki erre is válaszolna?

2013. aug. 9. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mozart vagyok,és ezeket az infomációkat nem adhatom ki magamról.
2013. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tegyél már fel egy linket róla... Egyféle Mozart-ot ismerek, de az zeneszerző volt és már többszáz évvel ezelőtt élt.
2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végülis... Akinek nincs humorérzéke, az tényleg a humor kategóriába való, igaz, kettes? :D


Szerintem Mozart csirkefarmi kombájnkezelő volt. Traktorvezetés közben faragta a rímeket, majd lökte a rizsát mellé. Várjunk. Csirkefarm, kombájn, Mozart, rizsa? na jó...

2013. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó nagyon nagy! :D
2013. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez de g*ci szar, még mindig nem hiszem el, hogy képes volt valaki feltenni ezt a kérdést :/
2013. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!