Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Gengszter...

Mi a különbség a Gengszter rapper, és a Gengszter között?

Figyelt kérdés
Avagy mi az a Gengszter rapper?

2013. aug. 1. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gengszter rapper olyan aki a gengszter rappet csinál, vagy angolul gangsta rappet. A gangsta rap témája általában a gengszter élet, fegyverek, ku*vák, drogok, pénz, bűnözés, az utcák világa, az erőszak. Többnyire nagypofájúan, keménykedősen rappelnek. Vannak olyanok akik valóban gengszterek vagy azok voltak és vannak akik csak műmájerkednek és csak műbalhékat csinálnak hogy kelendőbb legyen a zenéjük. Attól hogy valaki gengszter rapper még nem feltétlenül gengszter a való életben is. A gengszter fogalmát pedig gondolom tudod.
2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát a Gengszter rapper egy gengszter előéletű embert mutat magából a hallgatóknak, de ellenben ő csak beszél róla, de semmi alap? Ha ez így van szerintem nevetséges.

Akkor most a RILL TRILL MUSIC az egy Gengszet rapperekből álló csapat?

2013. aug. 2. 00:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve ezt nem úgy kérdezem, hogy ők akkor csak beszélnek róla, hanem az alap kérdéstől függetlenűl. És köszönöm a választ!
2013. aug. 2. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csak beszél róla. Írtam is hogy vannak akik tényleg azok voltak, bár ez a többségnél csak piti bűnözésben merül ki mint lopás, garázdaság, zsarolás, utcai drogárusítás tehát ne nagy maffiózóknak képzeld el őket akik emberek sorsáról döntenek és több ezer ember van mögöttük. Valahogy éreztem hogy majd az RTM-nél kötünk ki:D Igen ők gengszter rappet csinálnak, a stílusuk olyan, a régi West Coast rappet próbálják tovább vinni itthon. Ami szerintem kicsit idétlen, főleg hogy MO. és Amerika ég és föld, hiába hívják Esztergomot Wesztergomnak attól még nem lesz olyan környék mint mondjuk Compton. Így pedig szerintem hiteles táptalaj sincsen annyira. Egyébként valahol olvastam hogy ők teljes mértékben elítélik a bűnözést, tehát csak egy képet festenek róla hogy az milyen. Ezt nem tudom mivel személyesen nem ismerem őket. De ha megnézed az ő szövegeik se csak erről szólnak, sajnos a zenéik többsége már csak a keménykedésről szól, arra jók hogy a tizenéves gyerekek keménynek érezzhessék magukat tőle hogy milyen fa*za csávók mert RTM-et hallgatnak. Ez pedig már csak divatrap. Én is szeretem néhány zenéjüket de nekem már kezd az agyamra menni a sok pitbullozás meg a megba*zlak szövegek. És még kicsit visszatérve a gengszter rap-re. Jobb esetben nem arról kéne szólnia hogy menőnek mutassák ezt a világot hanem pont hogy elrettentő példát mutassanak csak ezt sokan nem értik meg.
2013. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor nekem MRW, Razo, Paja G jut eszembe a hiteles gengszter rapper kategóriából akinek van alapja. Nyilván nem ismerem őket, de valahogy hitelesebbnek tűnnek. Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 2. 17:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Avagy helyesbítenék, hogy ők valóban gengszterek szerintem. :D
2013. aug. 2. 17:44
 7/8 tigris19 válasza:
a gengszter szó nem jellemzi a paja g-t mer razo,mrw féléket ők csak csibészek
2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az rtm, garage olyan gengszter csapat ami jardból áll, meg dolgozni nem akaró nyomorékokból, mert büdös nekik a munka.
2014. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!