Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SEGÍTENÉTEK? BAJBAN VOK!

SEGÍTENÉTEK? BAJBAN VOK!

Figyelt kérdés
VÉLETLENÜL BEKAPCSIZTAM AZT A PÖTYI GOMBOT AMITŐL NAGY BETŰK LESZNEK. AZ ÖSSZES BARIM AZT HISZI HOGY MÉRGES VOK ÉS KIABÁLOK PEDIG EZ NEM IS IGAZ! FÉLEK HOGY MEGHARCSIZNAK RÁM:( HOGY KELL KIKAPCSIZNI??? SEGÍTSETEK LÉCCI! KÖSZCSI:)
2009. okt. 25. 20:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

MEGHARCSIZNAK- Meg harcsáznak?? :D

Volt a sulinkba egy fiú, őt neveztük mindig Harcsának meg Harcsinak. :D

De am grat a kérdéshez lol!! :D

Ja és ezt ugy tod megcsinálni, hogy a te stílusodba: Megnyomcsizod a "Caps Lock" billcsit és megjavcszik. Puszcsi

2009. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
leszaladsz a plázába és veszel egy latte-t.otthon elégeted a rózsaszín miniszoknyát,tűsarkút és toppot,majd leöntöd a gépet a latte-val.hidd el tuti beválik XD
2009. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A Caps Lock-ot vénásan kell beadnod magadnak ma este éjfél előtt, különben a géped életre kel, és elfoglalja a világot.
2009. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát a LOk az a jhonn lok nem?? a Lost ból... jah és asszem vidd el a kertészetbe a gépedet.. itt megtudják csinálni... asszem hínárkórja van szegény kis icuri picuri édibédicukorfalat gépikédnek! na smaccantás sugar.. szijóóósss édeessss
2009. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
juujjj én is szeeee igy dumcsizni!!nahh sikerült kikapcsizni azt a pötyike gombot!! remélem ügyike voltál! cijjja cijjja cupp
2009. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
ÚRISTEN UGYANEZ TÖRTÉNT VELEM IS! NEKEM AZT MONDTÁK, HOGY EZ MÁR MINDIG ÍGY FOG MARADNI, ÉS TELJESEN TÖNKRE FOG MENNI AZ ÉLETEM MIATTA! ÉS EZ ÍGY IGAZ! NINCS SEGÍTSÉG! EZ EGY ÁTOK!
2009. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
4%
Ti tényleg ilyen hülyék vagytok má bocsi mindenki írta hogy CAPS LOCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! keressétek meg! nekem a bal oldalt van a szélén sztem mindenkinek. de ez a bekapcsi meg ezek xD am tudom hogy humor de akk meg legalább normálisan írj. de gondolom van aki tényleg nem tudja
2009. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

ekkora barmot..

meg azis aki a viccet nem érti.:D

szupcsi vagy csajszi szercsi imcsi.<3

2009. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ugyanaztcsi nyomcsi megcsi cunci munci csajcsi XD és utánna kusscsi XD
2009. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és utána kuscsi hahha ez jó volt!:) :D
2009. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!