Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Marha nagy bajban vagyok,...

Marha nagy bajban vagyok, segítenetek?

Figyelt kérdés
a gondom az, hogy letöltöttem egy windows témát, és utána megjelent hogy letörölte a gombjaimat, utána amikor rámentem a tálcára, se start menü se tálca se semmi csak a háttérképem... mi a francot tudnék csinálni? ctr-alt-dellel tudtam csak behozni a firefoxot, most a segítségeteket kérem, hogy mit tehetnék? sztem még csak telepíteni sem tudnám a windowst mert nem tudom megnyitni a sajátgépet se semmit
2009. dec. 15. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Uhh már én is jártam így. Amúgy ott van minden csak nem látszik.

Rendszer visszaállítás segít rajta ha tudod, hogy vakon hogy kell elérni.

Vagy csökkentett módban próbáld elindítani (induláskor nyomkodd az F8 gombot és bejön egy menü, ott válaszd a csökkentett módot) és ott próbáld a rendszer visszaállítást vagy a séma váltást az eredetire.

Engem is megizzasztott a dolog, vagy 3-4 órát küzdöttem vele. Remélem sikerülni fog.

2009. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hu bakker... hogy kell egyáltalán vakon elérni? te hogy csináltad?
2009. dec. 15. 22:47
 3/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam csökkentettben, de hasonló jelent meg, különbség hogy a hátterem helyett valami fekete valami jelent meg és a széleken kiírva hogy csökkentett üzemmód:S:S
2009. dec. 15. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ahogy kinéz az azoknak sosem jó akik nem értenek hozzá...
2009. dec. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ezzel most nem vittél közelebb a megoldáshoz:P
2009. dec. 16. 00:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomj rendszervisszaállítást, hátha
2009. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Próbáld meg telepítő CD-ről elindítani a rendszert és az első menüben válaszd a rendszer javítása funkciót. Ekkor az alap beállításokat teszi vissza elvileg és megmarad minden programod.

Másik lehetőség, hogy kérsz kölcsön egy működő gépet és azon végig csinálod a rendszer visszaállítást, és ott kiírja minden lépésnél, hogy milyen billentyűt kell lenyomni, és azt csinálod a te gépeden a billentyűzetről. Asszem nekem így sikerült vissza állítani. Vagy ugyanez a módszer csak nem a rendszer visszaállítást csinálod, hanem a megjelenítésnél az alap állapotot állítod vissza.

Remélem érthető volt amit írtam.

2009. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felülírta az explorert. A feladatkezelővel válaszd ki hogy File - Új feladat (futtatás)... írd be hogy explorer, aztán [OK]/[Enter]. Ha nem indul, szerezz egy másik gépről egy explorer.exe-t, és próbáld meg egy fájlkezelővel felülírni a tied... Tehát indítsd el azt is a feladatkezelőben. Én még nem jártam így, csak tippeltem.
2009. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A rendszervisszaállítás szerintem segíteni fog. Ha nem tudod "vakon" elérni, akkor ctrl+alt+del, feladatkezelő, file, új feladat - futtatás:

%SystemRoot%\system32\restore\rstrui.exe ->majd enter gomb.

2009. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, utolsót próbáltam, sikerült:))) ezer hála:))
2009. dec. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!