Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem a macskák el akarják...

Szerintem a macskák el akarják foglalni a Földet. Szerintetek? (RÉSZLETEK LENT! )

Figyelt kérdés

Gondoljunk csak bele...a macskák milyen aranyosak,minden kiscicát aranyosnak találunk,de legbelül nem ez az igazság!A macskákat kényeztetjük,simogatjuk őket,mindent megcsinálunk nekik.Mi kényeztetjük őket miközben ők világmegváltó tervet eszelnek ki a Föld megszerzésére,hogy ők uralják.Volt amikor leszidtad a saját macskádat igaz?Volt mikor véletlenül eltaláltad valamivel és az fájt neki,elfelejtettél enni adni neki,miközben éhezett.Ezek a kis apró dolgok nagyon nagy árral járnak.Csak szaporodnak és szaporodnak...mire az egész világot elfoglalják.Az embereket megölik (kikaparják a szemüket,fonalférgesek leszünk a macskák által stb..)

Basztet istennőre Ré szemeként utaltak, mely a napisten bosszújának eszköze. Azért fognak bosszút állni,mert megdobtad valamivel (kisebb korodban,+az előzők)

De mire végrehajtják a tervüket...Ehhez kb. 100-200 év kell.Ez ellen nem tehetünk semmit.

Az ókori Egyiptomba is ISTENKÉNT TISZTELTÉK A MACSKÁKAt!!Nem véletlen mivel a macskák valamilyen úton módon csatlósaikká kényszerítették az egyiptomiakat.

Ez ellen nem lehet semmit sem tenni.Amikor meg akarod simogatni a macskádat és nem engedi máskor meg igen az nagyon gyanús.Nekünk is van kb 7 macskánk + 3 kiscica.Nálunk van szerintem az egyik főnök macska mert az már megvan vagy 5 éve emberi időben számítva.A többi macska azért halt régebben meg mert elárulta őket!A mostani 3 kiscicának volt +1 testvére csak azt nem etette az anyja mert szerintem nem találta megfelelőnek a kicsinyét a támadásra,PONT MINT A SPÁRTAIAKNÁL.

lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de szerintem lehetséges.


2013. aug. 2. 09:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A tv-ben csak sportcsatornákat szoktam nézni!7. Válaszolónak pedig teljesen igaza van!
2013. aug. 2. 12:00
 12/23 anonim ***** válasza:
A 7.válaszoló Te vagy :D
2013. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Valóban van igazság abban amit írsz! Tegnap történt, hogy simogattam a macskám, édesen dorombolt, aztán egy gyors mozdulattal belém mélyesztette fogait!! Hirtelen meg is szédültem, úgy sejtem mérget juttatott belém.. nem tudom mi lesz velem, lehet zombivá változok.. :( ha valaki megtalálná az ellenszert írjon!
2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Így van, nem tehetsz semmit.
2013. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Milyen érzés inteligencia hiányosnak lenni?
2013. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Zombivá nem változol azért...tartsuk be a bizonyos határokat.
2013. aug. 2. 13:53
 17/23 A kérdező kommentje:
Én nem a saját kérdésemre válaszoltam ezért én nem számítok válaszolónak.
2013. aug. 2. 13:54
 18/23 anonim ***** válasza:

még élek...én volnék a 7. válaszoló

talán gond ,hogy még élek?

2013. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13-as....te sem vagy komplett....maximum bélférget kapsz,ha a macska tettlegességig elmegy és ilyet tesz..
2013. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aranyosak? Dehogy aranyosak ledobnám mindet egy 10 emeletes háztetőről, mert annyira rühellem őket, de mégsem teszem, mert nem vagyok annyira szívtelen, hogy bántsak egy állatot.
2013. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!