Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem a macskák el akarják...

Szerintem a macskák el akarják foglalni a Földet. Szerintetek? (RÉSZLETEK LENT! )

Figyelt kérdés

Gondoljunk csak bele...a macskák milyen aranyosak,minden kiscicát aranyosnak találunk,de legbelül nem ez az igazság!A macskákat kényeztetjük,simogatjuk őket,mindent megcsinálunk nekik.Mi kényeztetjük őket miközben ők világmegváltó tervet eszelnek ki a Föld megszerzésére,hogy ők uralják.Volt amikor leszidtad a saját macskádat igaz?Volt mikor véletlenül eltaláltad valamivel és az fájt neki,elfelejtettél enni adni neki,miközben éhezett.Ezek a kis apró dolgok nagyon nagy árral járnak.Csak szaporodnak és szaporodnak...mire az egész világot elfoglalják.Az embereket megölik (kikaparják a szemüket,fonalférgesek leszünk a macskák által stb..)

Basztet istennőre Ré szemeként utaltak, mely a napisten bosszújának eszköze. Azért fognak bosszút állni,mert megdobtad valamivel (kisebb korodban,+az előzők)

De mire végrehajtják a tervüket...Ehhez kb. 100-200 év kell.Ez ellen nem tehetünk semmit.

Az ókori Egyiptomba is ISTENKÉNT TISZTELTÉK A MACSKÁKAt!!Nem véletlen mivel a macskák valamilyen úton módon csatlósaikká kényszerítették az egyiptomiakat.

Ez ellen nem lehet semmit sem tenni.Amikor meg akarod simogatni a macskádat és nem engedi máskor meg igen az nagyon gyanús.Nekünk is van kb 7 macskánk + 3 kiscica.Nálunk van szerintem az egyik főnök macska mert az már megvan vagy 5 éve emberi időben számítva.A többi macska azért halt régebben meg mert elárulta őket!A mostani 3 kiscicának volt +1 testvére csak azt nem etette az anyja mert szerintem nem találta megfelelőnek a kicsinyét a támadásra,PONT MINT A SPÁRTAIAKNÁL.

lehet,hogy hülyeségnek hangzik,de szerintem lehetséges.


2013. aug. 2. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg hülye vagy. :D


Üzenem anyádnak hogy tiltson el a TV-töl.

2013. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Antimod ***** válasza:
100%
A tehenektől jobban félek. Nagyobbak. Az indiaiakat már megbabonázták, és útlezárásos tüntetésekkel bénítják meg a forgalmat. Csak idő kérdése, és lerohanják Európát is!
2013. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ha ezt viccből írtad, nevetek :)

ha komolyan akkor még jobban nevetek :D:D:D:D

2013. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
SZERINTEM IGAZAD VAN!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Még csak el sem mosolyodtam :-/
2013. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Pont ennek az elkerülésére tenyésztek 1milió pitbull kutyát
2013. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezt a tényt senki sem veszi észre!De nevessetek csak majd meglátjátok!
2013. aug. 2. 09:53
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így reális...még annyit had tegyek hozzá ha megenged,hogy: pl:tapasztaltál-e olyat,h egyik napról a másikra tüntek el macskák,aztán se hírük se hamvuk?! És aztán sétálgatsz a parkban,vagy mondjuk a városod valamely pontjában és elbaggyog elötted egy uan olyan macska...szólitod a nevén-odanéz,majd tovább megy...ez is szerintem valamiféle információgyűjtés, mindig más családhoz vágódnak be,majd otthagyják ,mintha valamiféle összeesküvés lenne ez is..:(

Szerintem amit te feszegetsz témát,ez egyáltalán nem vicces,sőt...és még egy olyan feltételezésem lenne,hoggy ez nem 100-200 éven belül következik be,hanem már ma vagy holnap,vagy bármely pillanatban.

És én a macskákhoz kötnék ,civilizációk egyik pillanatról a másikra való hanyatlását...

Ha esetleg nem reagálnék többet:Tudjátok mi történt velem...

2013. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez beteges.NÉZZ KEVESEBB TV-T!
2013. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!