Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért ilyen kicsi a mellem?

Miért ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nem nő a mellem! egyszerűen nem nő.. én megnőttem, értem, de a mellem kicsi maradt.. melltartóból is még a gyerekkorit használom.. anyá piszkál miatta, de nem is értem miért, hát nincsen szükségem nagyobbra...

Mit tehetnék, hogy nőjön?:(


F/17



2013. jún. 21. 15:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudok egy mellmasszázst, amitől megnő. Ha a melled nem is, de a farkad mindenképp. 40, F, szőrös, büdös és ratyi. :D
2013. szept. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Na akkor valami komoly válasz is : Általában a mellméret családon belül öröklődik, szóval ha anyukádnak, nagymamádnak is kis melle van nagy valószínűséggel neked is az lesz.Vannak később érő lányok is, lehet te is ez a fajta vagy, de ha nagyon bizarnak érzed a dolgot akkor azért a biztonság kedvéért jobb lenne nőgyógyászhoz fordulni.Az a gáz hogy már a 6. osztályosoknak ilyen D kosaras mellük van, nem tudom hogy.Ha annyira zavaróvá fajulna max plasztika, bár nem ajánlom.Próbálj meg megbarátkozni a gondolattal, ami azt illeti lehet nem fogsz kitünni, de a barátság nem lesz nehezebb mint egy nagymellű társadnak.Nem bírom az ilyen cicababákat.


az a gáz h mire leírtam leesett a végére hogy fiú vagy.sajnálom. ._."

Annyi gond legyen elküldöm a választ.

Mellesleg te fiúként ne akarj nagy melleket mert meleg azért csaknem vagy.

2013. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

na, már majdnem megharagudtam, de észrevetted ok:D

felhívnám a figyelmed a kategóriára!;)

egyébként a mai fiataloknak az import csirkétől nagy a mellük... hülyén hangzik, de a keletről importált húsokban van ösztrogén, ami női nemi hormon, és ez az, ami miatt már 10 évesen menstruálnak, és korábban indul be a mell növekedése.. csak mondom, kategórián kívül, okosodjon a nép:D

2013. szept. 3. 20:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Add ide a didit az anyád úristenit!
2014. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!