Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Azt mondja,hogyy "elköltöznék,de a radiátor csövébe nem férek bele,meg a két ablaküveg közé sem férek be".Meg ilyen hülye történeteket talál ki,hogy a gyerek cukorból van és elolvad az esőben.És engem tart hülyének,hogy röhögök ezen.Már ő is megkérdezte itt,hogy normális vagyok e.Pedig ő még a kutyáknak is visszaugat az utcán.

2013. jún. 18. 17:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja,meg a hülyeségeit mindig ilyen felemelt,szoprán hangon,tágranyílt szemekkel mondja
2013. jún. 18. 17:18
 2/16 anonim válasza:
Szerintem nem tiszta valami annak a gyereknek!
2013. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kerüld ezt az embert messziröl ha jót akarsz magadnak
2013. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ricsi te beszélsz akinek a kedvenc sorozata 15 évesen a kukucska kalandjai ?Életed legnagyobb traumája h 10 évesen azt a mesét abbahagyták . Ja ha azt mondod a Ricsinek h cukor 5 percig röhög .A legnagyobb beszólása az h költözz el erre poénból aondom h ide meg oda nem férek be , ő ezen meg percekig röhög .
2013. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na látod Ricsi olykor visszafelé sülnek el a dolgok :DDDDD
2013. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem azon röhögök,mert ez olyan "vicces",hanem azon,hogy ez egy akkora,egetverő baromság,hogy már nevetséges.És ez a kukucska kalandjai meg..Ezt is ti találtátok ki.Mindent összekombinálsz mindennel.Holnap 100%,hogy a ribizliszedéssel fogsz piszkálni.De én is tudok mondani rólad olyat,ami nagyon durva és még igaz is.
2013. jún. 18. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Na mondjad azt a dolgot had nevessünk
2013. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már megint a cukrosbácsik?

Szerintem a kérdezőnek van igaza,ketten összefogtatok ellene.Ezek a viccek tényleg olyan szinten fárasztóak...Vannak ilyen emberek,akik az ilyen fárasztó vicceket szeretik,nincs ebben semmi kivetnivaló.Viszont ez a "tágra nyílt szemes,szoprán hangos dolog"...Na,ez már...

2013. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha azt elmondanám,másokat is megbántanák vele
2013. jún. 18. 21:23
 10/16 anonim válasza:
Nincs is sopran hangom !!
2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!