Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok olyan szivatásokat...

Tudnátok olyan szivatásokat írni ami dúva? Mert a hét minden napján akarunk egy gyereket idegesíteni ilyenekkel hogy a végén kikészüljön ( útáljuk mindannyian az osztályban)! Léccio sokat írjatok de lehet olyan is ami nem olyan dúrva! Csak legyen

Figyelt kérdés
a hát minden napjára kell!!

#szívatás #hét minden napjára #nem olyan dúrva
2013. márc. 17. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy az a gyerek magával viszi a fogkeféjét az iskolába. A házukba meg nem tudtok bemenni.
2013. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Anyàd temetésén huncutkodjàl hülyegyerek.
2013. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz írni, továbbá a stílusod miatt marha visszataszító vagy. Én híres vagyok a kegyetlenségemről, szívatások terén. Azt gondolom, hogy téged kellene jól megszopatni valamivel.
2013. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Egy gyereket csak mert visszahuzódo vagy éppen más mint ti nem kell bántani. Komolyan eddig elmennek a kis suttyók.

Neked jólesne,ha mondjuk ér téged valami hatalmas trauma az életben és a személyiséged hatalmasat változik,amiért téged kiközösítenek és kiutálnak?

Szerintem ezt te is azért csinálod mert így akarsz kitünni az osztályodból,hogy te milyen kemény gyerek vagy.

Egyeseket nem tanít időben móresre az élet...

2013. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Jól szájba kellene verni téged kérdező. Én bármikor megtenném.
2013. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Mi az hogy az osztályfőnök is utálja???? Melyik iskolába jársz? Hogy hívják az osztályfőnököd? ÉS a gyereket? Meg téged?

Látszik hogy az egész iskolád ahova jársz (veled az élen) csak rontja az emberek értelmiségének szinvonalát...

És abba belegondoltatok hogy szar élete van és valószínűleg nem véletlenül lakik a mamájával és azért nem tartozik a "menők" közé?!?!

Felfogtátok hogy az a gyerek akár öngyilkos is lehet ezek a szivatások, kiközösítések miatt?!?!?

Hogy lehet egy egész osztály és még az osztályfőnök is ilyen IQ bajnok?!?!

Csak egy napig kéne úgy élned mint neki és biztos vagyok benne hogy te is megpróbálnád megölni magad vagy bármi....


14/L

2013. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, add meg az iskola nevét!
2013. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!