Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szóltok ehhez a függönyízű...

Mit szóltok ehhez a függönyízű lepényhal-történethez? (több lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek ez lehet létezetlen? Vagy görögdinnye forever? Mennyire?


bővebben picit:

Az mekkora facepalm egytől hatig tizes skálán (XD) hogyha délutáni áramszedés közben a hideg vízzel teli medencénkben ráborítottam egy rakás makarónitéglát a borosdugóra, utána megfogtam egy random könyvet hogy feltakarítsam,..ekkor hirtelen az egész medence párologni kezdett, hogy a girmogyókat visszaszorítsa, ehelyett tévedésből ellenkező hatást ért el, mivel a traktor leesett a körtefáról, pont a mézeskalácsültetvényre. De aztán ki kellett hívni a pizzafutárt, hogy hozza a porszívónkat, de mivel a videónk elromlott, ezért nem tudtunk sajtos krumplifőzeléket csinálni, ígyhát a pizzafutár javasolta, hogy hoz helyette egy olyan színes, rugószerű izét, ami le tud menni magától a lépcsőn. Ezt a beragadt hátsóajtó kinyitásához szerettük volna igénybe venni, de sajnos nem találtuk meg a hátsóajtót. Amikor észrevettük, hogy eltűnt, Miska bácsi egy régi dalt kezdett el énekelni, mi szerint hogy a csodában fogunk kijutni, amikoris ő már régebben, az ajtó eltűnése előtt kívülről eltorlaszolta az összes többi ajtót meg ablakot ezen az egyen kívül, ajtó hiányában meg ugye nem lehet kijutni. De viszont tavaly januárjában a szomszéd tehénkéje Mikulásnak képzelte magát, és matekfőzelék hiányában beszorult a kéménybe

De legalább megnyertem tévés szavazáson a kétszemélyes luxuskalapácsot!!:D


Na és arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek mégis ki rakta azt a szerencsétlen traktort a fára, hogyan, és miért?:D:D:D Esetleg ugróiskolázott is közben? Ti csináltátok már? Tapasztalatok?


Továbbá:

Naplóvezetéshez honnan tudok szerezni jogosítványt? Kíváncsiak voltatok Ti egyáltalán erre az egészre?:O:D:D Mellesleg látta valaki a lakáskulcsomat? Hol ?? És hol nem????

Várom a válaszokat, előre is köszönöm, hogyha szívesen!!!:D:):)


Ja és mit tettetek volna a helyemben?



2013. márc. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norris szólt belőled!
2013. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Chuck Norris mindenütt ottvaaan... :) Egyébként elfelejtettem megemlíteni, hogy azóta már kijutottunk, csak a legvadabb képzeleteteket is felülmúló nulldimenzióba csöppentünk. Minden okés, csak áramunk nincsen és egy terepjárónk, amivel átvevezhetnénk a tavon. Most is innen integetünk! Ha láttok minket, légyszi küldenétek egyet? Nagyon megköszönnénk!!
2013. márc. 11. 18:27
 3/10 A kérdező kommentje:
*átevezhetnénk:$ :) Ja és nincs netünk se, csak két liter káposztalevünk maradt, de azt is tegnap a zoknimban hagytam, a kólában frissen kimosott papírzacskók mellett... De a Jenci már biztos megtalálta és felfalta a törmelékes részét, a maradékból pedig papírrepülőt barkácsolt és valszeg már rég elrepült vele, és messze jár..
2013. márc. 11. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem szilvásbukta,mert azt szeretem ...
2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt én is!!!:) Nem lehet, hogy mi rokonok vagyunk?:D:D
2013. márc. 11. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ikertestvérek csak épp belsőleg hasonlítunk és nem külsőleg :DDD :D:D
2013. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy szőnyegszövők:D Áh, igen, biztosan, mindenképp:D:D
2013. márc. 11. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy valaki értelmesen válaszoljon a kérdésedre is: szerintem a traktort a nagynénéd keszkenőjéből kiásott és agyontaposott varjúlepény vezette fel a fára, miközben orosz népdalokat lefetyelt egy félbevágott centrifuga présből. De szerintem közben teljesen kizárt dolog, mert nem tudom, hogy ugróiskolázott e, de szerintem közben nem, csak előtte 18,3 perccel. De velem ilyen még nem volt, tapasztalatot sajnos nem tudok veled megosztani.


Naplóvezetéshez viszont csak akkor kaphatsz jogosítványt, hogyha hosszabb a hajad mint 7,4 centiméter, és négykézláb tudsz kettőt visítani egymás után, miközben a Nemzetközi Pedagógiai Intézet titkárnője meztelenül sajtot reszel a Veresegyházi asszonykórus 47.tagja mögötti sejtcibáló gyár frekventációs termében. Szóval nehéz ügy.


Én a helyedben sörétespuska tusból készítenék nyakláncot a szomszéd kissrácnak, mert szomorú, hogy ásott egy gödröt, és nem tudja hazavinni.

2013. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos, igen, azt hiszem, ezzel egyet kell értsek, mivel a Sári néni tegnap mondta, hogy a Jóska elültetett egy adag bodzát, és arra számít, hogy majd egy plazmatévé hajt ki belőle. Hát, sok sikert kívánunk neki.


Én viszont eddig nem tudtam írni, mivel lekvárral ragasztottunk zöldszínű csiszolópapírt a falra. Dörgölőzni jó lesz.


Van aki esetleg másképpen gondolja? Szívesen meghallgatok más nézőpontokat is.


Főleg hogy az előbb összeturmixoltam a szekrényt egy fél deci szőrös üveggömböccel:D

2013. márc. 13. 23:37
 10/10 anonim válasza:
Remélem tudsz róla hogy fent vagy kattanjrá.comon :D
2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!