Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem hisz mindenki alajenak?

Miért nem hisz mindenki alajenak?

Figyelt kérdés
Miért nem hisz mindenki alejenak? Hisz ő elmondta nekünk az igazat. A sok tudatlan ember pedig lehülyéz minket, mert tudjuk az igazat. Nézzétek ti is és okuljatok: http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

2012. aug. 3. 18:12
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Ha pozitív dolgokra gondolsz, pl szeretet, akkor pozitív energiát termelsz. De nézd meg a videókat és megtudod.
2012. aug. 5. 13:49
 52/57 anonim ***** válasza:
Ja kimaradt:És a földön kívülieket ez miért befolyásolja?Ha nem válaszolsz , akkor hitelességedet veszted (ha eddig nem vesztetted volna el) és egy hétköznapi hazudozónak lehet tekinteni.
2012. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Hát tegnap egy 2 órát minimum játszottam a 3 éves kishúgommal és őt eközben szerettem.Aztán elmentem fagyizni egyet és közbe elvittem a kutyát akit szintúgy szeretek.És szerintem az emberek 60%-a ugyan így cselekszik nap mint nap.Tehát pozitív energiában nincs hiány.Legalábbis Budapesten nincs.
2012. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Nem egy dolgot kell szeretned, hanem a szeretetet kell sugároznod. Mondom nézd meg a videókat, ott alaje jobban elmagyarázza, mint ahogy én tudom.
2012. aug. 5. 13:55
 55/57 anonim ***** válasza:

De kérdező gondolj bele,ilyen negatív energiájú emberek mindíg lesznek, akkor sosem fognak leszállni ide ? sőt akkor felemelkedés sem lesz a negítv gondolkozás miatt sosem ?!


Ha meg minden ember megtér a földön akkor is lesznek reptoidok meg annunakik akik csak negatív gondolkozást tudnak produkálni, akkor sosem jön ide senki sem.


És a plejádok, ha egy picit is értelmesebbek mint mi vagyunk, nem tudták előre hogy lesznek negatív gondolatok ? Hiszen ezt még a gyarló ember is tudja előre.

2012. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
A kérdezőt már biztos levitték a reptoidok xD Waulberg Veronika, te komolyan hiszel ezekben a kitalált lényekben vagy trollkodsz? Ha hiszel, te sem vagy normálisabb, mint a kérdező, aki kiment a térre(milyen térre???) várakozni XD Pár öregember szaván kívül miféle bizonyíték van a létezésükre?
2012. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, a válaszaidból te több negatív energiát termeltél mint az összes válaszoló együtt. Egyébként meg ha létezik is ilyen szintű fejlettség, az nálunk még nincs jelen, és nem is lesz jó sok évig.
2012. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!