Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem hisz mindenki alajenak?

Miért nem hisz mindenki alajenak?

Figyelt kérdés
Miért nem hisz mindenki alejenak? Hisz ő elmondta nekünk az igazat. A sok tudatlan ember pedig lehülyéz minket, mert tudjuk az igazat. Nézzétek ti is és okuljatok: http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

2012. aug. 3. 18:12
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Na jó veronika,ne fáraszd itt az agyam.Először még csak 19 : 00 volt , most már meg 20:25? Fogjátok már fel hogy nem jönnek!
2012. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Elírás:20:45
2012. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Ki mondta ezeket ? Haggardék akik lefordították a plejád üzenetet, mert ők tudnak angolúl 20:45-öt mondtak !


Kedves kérdező itt vagy ? Vagy kimentél már a térre? Úgy tudom csak londonban fognak leszállni vagy bp-re is a térre ? Mondjátok meg mert akkor én is kimegyek !.

2012. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Na, eddig a plejádjaitok nem jöttek, de vízilabdában eddig jól állunk.
2012. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Ha már csak megközelítették volna a Földet látnánk őket,és fognánk a rádió hullámokat.Fogjátok már fel hogy nincsenek!
2012. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Csóró gyerek ki ment a térre várakozni.XD
2012. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Látott egy szép naplementét.
2012. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Busszal jöttem haza ceglédről és furát láttam.Egy biciklis a felüljárón a Hold felé ugratott és azt kiálltotta vigyetek el!!Biztos job ott mint Magyarországon.Mulder ügynökék is kijöttek a helyszínre 23:20kor történt.
2012. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Nem jöttek el a sok hitetlen miatt, mert küldték a negatív energiát. Ha mindenki pozitívat küldött volna eljöttek volna :( kösz szépen...
2012. aug. 5. 11:48
 50/57 anonim ***** válasza:
Elmondanád mi az a negatív illetve pozitív energia?Ugyanis MCSE szakkörre járok, a Polarisz csillagvizsgálóba , tehát elég szakképzett emberekhez.Hallottam már mozgási.belső,hő és kémiai energiáról , sőt még sötét energiáról is , de arról amit te mondasz arról még nem.Hogyan lehet kimutatni,hogyan lehet érzékelni,milyen hatást gyakorol az anyagra, mik a kölcsönhatásait közvetítő részecskék neve?
2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!