Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én éppen a csillagkapuval...

Én éppen a csillagkapuval utaztam és elérkeztem a Csillagvirág kilikára hol Dr. House mütöte Dart Weadert?

Figyelt kérdés
Én meg éppen a Ha'takommal bombáztam a Keresztapa villáját.Ti veletek mik történtek mostanában?

2012. jún. 26. 08:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

utolsó válaszoló!


Mielött még kioktatnál bármiről is, ezt olvasd el:

[link]


És sajnálom, hogy csillagkapuban gondolkodom amikor a "kérdés"-ben is ez szerepel, és nem a Robot series.

2012. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 2xSü ***** válasza:

#11:


;-)


(Csendben és mellékesen azért megjegyzem, hogy a #9-es válaszoló szövegkörnyezetéből Asimov világnak Auróra bolygójára asszociál mindenki, aki olvasta tőle az ide vágó regényeket, novellákat. A Solaris a másik fontos bolygó, így ezért viccelődtem ezzel. A Solarison az emberek annyira elszigetelten élnek, hogy még az egy légtérben tartózkodást is valami perverz, undorító dolognak tartották. Így megjegyzésem nem kioktatás, hanem afféle kacsintás mindazoknak, akik olvasták Asimov megfelelő írásait. (Bár itt szintén megjegyzem, hogy a Solaris Lem munkásságában is előfordul.) Tehát továbbra is azt mondom, ha elmész Z'ha'dumba, meghalsz! :-) )

2012. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!