Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én éppen a csillagkapuval...

Én éppen a csillagkapuval utaztam és elérkeztem a Csillagvirág kilikára hol Dr. House mütöte Dart Weadert?

Figyelt kérdés
Én meg éppen a Ha'takommal bombáztam a Keresztapa villáját.Ti veletek mik történtek mostanában?

2012. jún. 26. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En a hetvegen Mauglinal voltam, majd beugrottam Hofeherkehez almaert...
2012. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyj fel a következők fogyasztásával: LSD LSA (hajnalkamag,hawai törperózsa mag) SALVIA, ECSTASY és hasonlók fogyasztásával, nem látsz több ilyet. ajánlom helyette: KETAMIN THC. ja és jelentkezzz orvosnál: elvonón/pszichiátrián (lipótot nem ajánlom mert bezárt.)
2012. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 2xSü ***** válasza:
Rossz a kategória. Tedd fel a kérdést az Egészség > Mentális egészség kategóriában, ott biztos tudnak érdemi választ adni.
2012. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nemrég kötöttem szerződést egy Ori anyahajó átvételére, de az asgardok meg akartak állítani, elmenekültem, és most az Odussey-ről írom a választ, remélem nem találnak meg, mert nem tudják, hogy a hajón vagyok.....
2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Húúúh... elképzelni sem tudom, hogy ez hogyan történhetett, de épp mögötted állok !
2012. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
oké, akkor most vedd úgy, hogy lelőlek egy zat pisztollyal 3x
2012. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem droggozok.
2012. jún. 26. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Én még tegnap kimentem az Auróra bolygóra, ahol az a nagyjából 100 000 ember él, akik a Földről elvándorolva elkezdték benépesíteni a Galaxist. Emellett Aurórán találkoztam Eali B. Dubois-val, aki annak a 200 000 000 fős robotállománynak a része, amit Asimov tanácsára készítettek a Három Törvény megsértésére.


Ezek után esett meg velem az, hogy útban Trantor felé megálltam a Santagrius csillagkép Kalgani főhadiszállásán, ahol Magnificó (Öszvér) agyának maradványaival próbálnak működésbe hozni egy Szonovízort (Futurámásoknak csak Holophonor).


Aztán Trantoron beugrottam a Galaktikus Kereskedelmi Hivatal Alosztályvezetői Sarkhivatalába, hogy Terminus bolygó bérbeadásáról írjak alá egy szerződést. Ennek oka, hogy mint kiderült, az Alapítvány elköltözte előtt még gazdag ásványianyag tartalommal bírt a köpenye, ami a magjába sűlyedt.


Visszafelé hipertérugrással eljutottam Smyrnóba, ahol annak a Bayta Darellnak az ősannyával kávéztam, aki annó Magnificóban meglátta az Öszvért.


Utána gondoltam Hobert Mallov és Salvor Hardin emlékére elmegyek Helikonra, de meggondoltam magam.


Ekkor hirtelen felébredtem.

2012. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az auróra tudtommal egy ős hadihajó :D ... Egyébként birom ezeket a nagy fantáziával kitalált kérdéseket, vagy inkább rövid anekdotákat. :D
2012. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 2xSü ***** válasza:
#9: Látom annyira értesz hozzá, mint egy solarisi a házibuli szervezéshez. Ne menjél Z'ha'dumba!
2012. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!