Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az előbb itt szaladt el a...

Az előbb itt szaladt el a kertemben egy félig goa'uld, félig lidérc, félig ember lény, vagyis a GOA'ULD LIDÉRC EMBER! Mit tegyek? :'/

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, most itt kucorgok a szoba sarokban, amikor begépeltem ezt véletlenül kettébe vágtam a billentyűzetet egy kis fűrészel. Ha a szüleim meglátják ezt, akkor jól megvernek és száműznek a Chu'lakra. Mit tegyek, hogy ez ne derüljön ki? :'(

2012. jún. 2. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elő a fényképező géppel :) Én is akarok olyat látni. Biztos utána szaladtam volna :D fényképezővel a kezemmel: Mond hogy csíz! XD

Csillagkapu 4ever

2012. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nade miert szaladt? Tan uldozte valami, ami nalatok van a kertben? Valami amitol meg az is megijedt?
2012. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát mintha egy Jaffa vagy egy Cool-harcos üldözte vna. Nem láttam, csak mintha botfegyverek hangját vagy azt ami a szuper harcosok karján van halottam vna
2012. jún. 2. 23:13
 4/12 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy a Gennie (jenájj) üldözte.
2012. jún. 2. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem fegyverkezz fel és száj be te is a harcba legalább lesz egy izgalmas estéd.

Ha nagyon félsz hív O'Neil ezredest!

2012. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor en a helyedben szereznek botfegyvert vagy annak latszo valamit, mondjuk seprunyelet, igy az egyik azt hiszi barat vagy a masik meg szalad, tuti nem esik bajod

de nezz korul a kornyeken mert ott lehet az urhajojuk es jo lenne ha megszerezned

2012. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én biz azt mondom egy Zat Nick O'tell kéne ide
2012. jún. 2. 23:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor tárcsázd a csillagkaput!

Mi is a körzet szám? :D

2012. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
0670
2012. jún. 2. 23:24
 10/12 Anyád..:'D válasza:

1. változtass nevet

2.csomagold be a cuccaidat egy bőröndbe

3.utazz el a föld másik végére de elötte hagyj a billentyűzeten egy papírt amire ezt írod " a macska volt"

2012. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!