Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy gyerek beszökött a házamba...

Egy gyerek beszökött a házamba éjjel és megvert. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elmesélem hogy volt.

Egyik éjjel kényelmesen szunyáltam az ágyamban, mikor egyszer csak furcsa hangra lettem figyelmes. Körül-belül hajnali 3 óra lehetett. A zaj olyan volt, mintha valaki fingana, aztán leesett egy tányér (?) a polcról, és hangos csattanással széttört. Na ezt már nem bírtam tovább, rendesen berezeltem, de erőt vettem magamon és egy kikapcsolt számítógép monitorral (mindig tartok egyet a párnám alatt a biztonság kedvéért) elindultam a konyha felé. Arra számítottam, hogy anyám lesz az, de aztán eszembe jutott, hogy egyedül élek. Úgyhogy ez nyilván nem lehetséges. Szóval mikor benéztem a konyhába, egy gyereket láttam, amint épp kétpofára zabálja a sót. Nem biztos hogy gyerek volt, mert kéken fénylett egy kicsit és az orrlyukaiból fény szűrődött ki. Nem volt szívem megütni, ezért ő ütött meg engem. Elájultam. Arra ébredtem pár óra múlva, hogy a budihoz vagyok kötözve, és a WC ajtó tárva nyitva. Pont kiláttam az előszobába, ahol a fura gyerek a kedvenc könyvemet olvasta, a KEDVENC SZÉKEMBEN! Ez már sok volt, és nem mondhatjátok, hogy türelmetlen voltam. A fogammal elrágtam a kötelet, és kiszöktem a budi ablakán, aztán visszajöttem a hátsó ajtón. Szerencsére nem hallott meg, csendes voltam. Megtaláltam a számítógép monitoromat, de sajnos el volt törve horizontálisan. Mit volt mit tenni, egy ipari víznyomású slaggal rohantam fel az emeletre, hogy hátbatámadjam a kölyköt. Ráugrottam, és megpróbáltam körbecsavari a slaggal, de nem sikerült, ezért visított és bekúszott a szekrény alá. Azóta nem mozdul. Néha fura hangokat hallok az irányából. Most itt gubbasztok a szekrény mellett (szerencse, hogy nálam volt a telóm és ki tudtam írni ezt a kérdést), és nem merek elmenni. Tudom, hogy elszökne. Már nagyon éhes vagyok, de nem mehetek ki a konyhába. Egy karnyújtásnyira van tőlem a lepkehálóm, meg a fiók, amiben lucernát és búzát tartok (van egy sziámi disznóm, Bogyó, akit etetni kell, ezért mindig van itthon ilyesmi). Próbáljam meg takarmánynövényekkel kicsalogatni? Ötletem sincs, ki ez a gyerek, valaki nem tudja esetleg? Segítség! :S



2012. máj. 25. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
66%
Nem... xD Hozzám is betört egy. Nem írtam? Akkor törölték :/
2012. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
És aljnövényzet is volt? Ejj, hogy lopod a házamat... -.-"
2012. máj. 28. 19:20
 33/74 A kérdező kommentje:

Hé... VÁRJUNK CSAK!

Héhé, Pepe, ne akarj a nevemben írni! :D Hogy van ehhez pofád, teee?! Ezt még megbosszulom... "de nem ma".


Ezer bocs, aki itt helyettem írt egy kommentet, az egyik ismerősöm volt... :D Ne higgyetek neki!!

2012. máj. 28. 19:22
 34/74 anonim válasza:
62%
no komment
2012. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 Bogee123 ***** válasza:
70%
hogy micsinálj? krumplistésztát.xddd és küldj belőle nekem is :D
2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

Nem lehet :(

A Gyerek minden krumplimat föleszi! Mást hiába dobok be, visszadobja! A múltkor fejbe talált egy ananásszal... Teljesen berendezkedett már a WC -be! Ott él, tulajdonképpen!

2012. jún. 3. 09:59
 37/74 Bogee123 ***** válasza:
55%
Az ananász is jó sőt az mégjobb:D Akkor t emeg költözz mellé a fürdőszobába vagy hova..:D
2012. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
71%

Á, fuccs ötlet...

Nem bírnám ki. Amúgy is dolgoznom kell, ha ki-be nyitogatnám az ajtót miközben elhagyom a budit, a Gyerek kiszökne... Szóval ez kivitelezhetetlen.


Támadt egy ötletem! Egyszer régen volt egy nagy leguánom, de sajnos már meghalt szegény, és a gigantikus üvegterráriuma megmaradt. A fél nappalit kitölti, és van benne kis fa, sőt még az aljnövényzet is sűrűbb, mint a budiban. Még melegítő sugarú lámpát és radiátort is beszereltem anno, mivelhogy az egyik oldala közvetlenül határos a fallal. Sőt, sekély kis tó is van az egyik oldalán, abba pancsolt a leguán, úgy 5 éve. Teleengedhetném vízzel. Megpróbáljam krumplival becsalogatni a terráriumba a Gyereket, és ezúttal úgy rácsukni az ajtót, hogy én se maradjak benn? Ez jó ötlet lenne, mert etetni is könnyebben lehetne, de sajna eléggé kockázatos terv. Ti mit gondoltok?

2012. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Basszus, véletlenül a másik felhasználómról írtam... 2 -t használok, a Gyerek miatt. Vettem egy macskapórázt, néha azon sétáltatom kicsit a házban. Ilyenkor elég agresszív, ezért direkt olyat vettem, ami nem a nyakát, hanem az egész felsőtestét megtartja. Ilyenkor beleles a vállam fölött a gépbe, és ha meglátja, hogy róla írok (olvasni is tud, megtanultam, mikor felbujtó üzeneteket írogatott a budim csempéjére...), akkor tuti nem úszom meg szárazon... Szóval akkor vegyétek úgy, hogy a leguccsó választ innen írtam, ezer bocsánat :)



Tanácsok a Gyerekkel kapcsolatban? Valaki nem ismeri esetleg?

2012. jún. 3. 20:53
 40/74 A kérdező kommentje:

Segítség!!!

A Gyerek teljesen elkanászodott! Reggel a konyhámból rángattam ki; ott ült az ASZTALON, és SÓT EVETT! Vissza kellett tolnom a budiba, ahol megbotlottam az aljnövényzetben, és elestem, erre a Gyerek rámtaposott, és elrohant. Másfél órába telt, mire sikeresen foglyul ejtettem és visszatoloncoltam a helyére! Azt hiszem, jobb lenne, ha az említett terráriumban tartanám, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nagyon kegyetlen lenne? A terrárium egy csomó előnnyel járna, mert...

...a hőmérsékletet tudom szabályozni

...a Gyerek tud pancsolni a kis medencében

...az aljnövényzet sűrűbb

...van benne kis banánfa

...külön nyíláson tudnám etetni

...felszabadulna a budi, ebből kifolyólag tudnék fürödni is.


Na? Véleményt?

2012. jún. 6. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!