Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy gyerek beszökött a házamba...

Egy gyerek beszökött a házamba éjjel és megvert. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elmesélem hogy volt.

Egyik éjjel kényelmesen szunyáltam az ágyamban, mikor egyszer csak furcsa hangra lettem figyelmes. Körül-belül hajnali 3 óra lehetett. A zaj olyan volt, mintha valaki fingana, aztán leesett egy tányér (?) a polcról, és hangos csattanással széttört. Na ezt már nem bírtam tovább, rendesen berezeltem, de erőt vettem magamon és egy kikapcsolt számítógép monitorral (mindig tartok egyet a párnám alatt a biztonság kedvéért) elindultam a konyha felé. Arra számítottam, hogy anyám lesz az, de aztán eszembe jutott, hogy egyedül élek. Úgyhogy ez nyilván nem lehetséges. Szóval mikor benéztem a konyhába, egy gyereket láttam, amint épp kétpofára zabálja a sót. Nem biztos hogy gyerek volt, mert kéken fénylett egy kicsit és az orrlyukaiból fény szűrődött ki. Nem volt szívem megütni, ezért ő ütött meg engem. Elájultam. Arra ébredtem pár óra múlva, hogy a budihoz vagyok kötözve, és a WC ajtó tárva nyitva. Pont kiláttam az előszobába, ahol a fura gyerek a kedvenc könyvemet olvasta, a KEDVENC SZÉKEMBEN! Ez már sok volt, és nem mondhatjátok, hogy türelmetlen voltam. A fogammal elrágtam a kötelet, és kiszöktem a budi ablakán, aztán visszajöttem a hátsó ajtón. Szerencsére nem hallott meg, csendes voltam. Megtaláltam a számítógép monitoromat, de sajnos el volt törve horizontálisan. Mit volt mit tenni, egy ipari víznyomású slaggal rohantam fel az emeletre, hogy hátbatámadjam a kölyköt. Ráugrottam, és megpróbáltam körbecsavari a slaggal, de nem sikerült, ezért visított és bekúszott a szekrény alá. Azóta nem mozdul. Néha fura hangokat hallok az irányából. Most itt gubbasztok a szekrény mellett (szerencse, hogy nálam volt a telóm és ki tudtam írni ezt a kérdést), és nem merek elmenni. Tudom, hogy elszökne. Már nagyon éhes vagyok, de nem mehetek ki a konyhába. Egy karnyújtásnyira van tőlem a lepkehálóm, meg a fiók, amiben lucernát és búzát tartok (van egy sziámi disznóm, Bogyó, akit etetni kell, ezért mindig van itthon ilyesmi). Próbáljam meg takarmánynövényekkel kicsalogatni? Ötletem sincs, ki ez a gyerek, valaki nem tudja esetleg? Segítség! :S



2012. máj. 25. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
16%
Ez miért a humor kategóriában van?
2012. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
77%
PÁLINKÁT!
2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
78%

Atya úr isten, elkezdődött a reptoid invázió!!!!!!!

Az egy reptoid!!!

Hozzám is most próbál betörni a kisablakon egy furcsa kinézetű gyerek, még jó hogy nem fér be rajta. De próbálkozik!!!

2012. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
76%
Uszítsd rá Bogyót.
2012. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
82%
Uszítsd rá a sziámi disznódat!
2012. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
81%
Jajj, nem olvastam végig!! De kínos... Most látom! Ugyanazt írtuk!? Jó kis rokon lelkek lehetünk:)
2012. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, egész jól kijövünk ezzel a gyerekkel, habár ő megharapott és folyamatosan karmol, én pedig sértegetem, meg persze próbálom lerázni magamról.

Az történt, hogy miután annyit fogta a bal bokámat, hogy már semmi vér nem volt benne, és azt hittem elhalt, odaadtam neki egy krumplit. Beszippantotta, mint a lucernát (az nem volt nyerő nála...), és úgy tűnik felizgatta, mert elengedte a lábam, és rávágott egy akkorát, hogy rögtön visszament bele a vér. Ezután krumplival kicsalogattam a szekrény alól (ezalatt persze többször nekem ugrott, és a hajamat tépte), és elvezettem a budi ajtajához, aztán mikor bent állt, rácsaptam az ajtót. Csak sajnos én is bennmaradtam. Akkor következett életem legszörnyűbb 10 perce, aminek keretein belül gyakorlatilag annyi sebet szereztem, mintha ütvefúrót reggeliztem volna, vagy ilyesmi. Ezután gyorsan kiugrottam, és mivel volt alkalmam, bezártam a Gyereket. Persze őrjöngött, és verte az üvegajtót, meg ide-oda szaladgált az aljnövényzetben (jóvan, na... régi budi). Nem törődtem vele, mert az ablak be van csukva, a WC -re rátettem egy lexikont, így nem szökhet el. De most mégse lakhat nálam egész életében, főleg, ha ennyire gyűlöl. Mivel etessem? :S

2012. máj. 25. 23:04
 18/74 A kérdező kommentje:

Ja, és Bogyóval nem tudom összehozni, mert félek, hogy kárt tesz benne, vagy épp Bogyó tapossa le a Gyereket. Szóval a sziámi kocám, minél távolabb van ettől a lénytől, annál jobb.

Nem ismeri valaki ezt a gyereket? Máshoz nem tört be?

2012. máj. 25. 23:07
 19/74 anonim ***** válasza:
10%
A történetedben annyi hiba van, és akkora nyomorékság, ráadásul kicsit sem vicces... Szerintem hagyd abba, mielőtt mégjobban leégeted magad.
2012. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Ha tetszik, minek kommentelsz? Nagyban érinti az életedet egy kérdés? Mert ha igen, menj máshova trollkodni. :P
2012. máj. 26. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!