Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fiúk, őszintén! Bejön nektek...

Fiúk, őszintén! Bejön nektek a barátnőtök anyósa?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

de butááák vagytok:D nem figyeltek az okos válaszadókra. már többen is írták :D attól függetlenül, hogy van-e feleséged, vagy nincs az ő anyósa a te ANYUKÁD :D


16/L

2009. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
DE! hogyha a barátnőd valaki más ember felesége, az esetben az anyósa az illető férj anyukája. szóval nyugodtan bejöhet...:D
2009. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Yeah, ez eszembe sem jutott!:D Szóval válaszoljanak azok, akiknek férjezett leányzó a barátnője.
2009. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én lány vagyok, de nekem bejön a párom anyósa! Egész közel kerültünk egymáshoz: ott volt, amikor születtem, iskoláztatott, ruházott, felnevelt. Igazán szerencsés vagyok, hogy ilyen a párom anyósa!:-)

Viszont anyukám férjének az anyukájának az unokájának az apjával már annyira nem vagyunk jó viszonyban!:-)

2009. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor bejött,amikor szexeltünk, elfelejtettem bezárni az ajtót hát, felakadt a szeme :))
2009. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
A barátnő anyósa? Ha a barátnőm (szeretőm) férjnél van (márpedig nem ritka, hogy félremennek a férjes asszonyok), és az ő férjének az anyja jön be nekem, az szerintem nem beteg dolog. Én már személy szerint voltam ilyen viszonyban.
2009. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus.... ennyien meg akarják dugni a saját anyjukat? xD
2009. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!