Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén! Maximálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén! Maximálisan jól lovagol a barátnőtök, vagy azért lenne még mit javítani rajta? 23F

Figyelt kérdés
Halihó! Sok lánnyal volt már dolgom, olyanokkal is, akik szerettek felül lenni és olyanokkal is, akik kevésbé. Független attól, hogy ki mit szeret, az az általános tapasztalatom, hogy a legtöbb lány nem tudja, hogy hogyan is kell ezt igazán tökéletsen csinálni. Vagy olyan is van, hogy a csaj szeret felül lenni, mégis olyan butácskán csinálja, hogy sajnos nekem is muszáj rásegítenem különben az életben nem fogunk eredményt elérni. Csak egyetlen egy lánynak magyaráztam el, hogy konkrétan hogyan is kéne a legprofibban csinálni, és lassan bele is jött. Szóval, előfordult már, hogy nem azt a teljesítményt kaptátok a csajotoktól, amit elvártatok, és pl. hogy ne bántsátok meg, inkább nem is szóltatok róla, és inkább alápakoltatok a lánynak úgymond?
2010. márc. 10. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
a baratnom nagyon jol csinalya,imadom,ezt el is mondtam neki,azota magabiztosabb.
2010. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát én Lány vagyok, de én se szeretek felül lenni, lehet túl gátlásos vagyok hozzá :S nem tudom hogy változtassak ezen, amikor felül vagyok olyan bénának érzem magam sajnos :/ 15/L
2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elso vagyok,20 38 nem te vagy veletlenul a baratnom? o is 15 es mondta is nekem hogy bennan erzi magat.
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és eddig nem volt panasz rám. :)

De azért kíváncsi lennék, hogy hogyan is kell "legprofibban" csinálni... :)

Hátha meglephetem a páromat valami új dologgal. :D

2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát igaz lány vagyok, de eddig erre nem volt panasz, sőt.:) De most már kíváncsivá tettél, hogy milyen is a "tökéletes" lovaglás. Részleteznéd?
2010. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aljas vagyok, bocs de nem részletezem. ha nekem sem csinálják jól akkor másnak se legyen már jó. hehe. Milyen egy mocskos szemétláda vagyok.
2010. márc. 10. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Tőlem lehetsz szemétláda. De azért remélem, ezután olyan csajaid lesznek, akiknek hiányos a lovaglótudása. Aztán lehet neked is jó. :P
2010. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hehe! Ott a pont! A feldobott labdát lecsaptad! Jól van! :D
2010. márc. 10. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a legtöbb lány nem igazán érti, hogy milyen dolgokkal lehet ezt feldobni. A barátnőm nagyon jól csinálja (eddig magasan a legjobb az összes múltbéli partnerem közül), de néha túl monoton.


Lányoknak: nagyon jó feldobni olyan dolgokkal, hogy nem csak fel-le csinálod, meg előre-hátra, hanem oldalra is, körözve. Az is jó, ha hátradőltök, és közben a barátotok combján támaszkodtok, vagy ha nem térdeltek közben, hanem inkább gugoltok. Meg persze olyan aprós finomságok, minthogy lefogjátok a barátotok kezét, meg belemarkoltok a saját cicitekbe. Főleg ez utóbbi garantáltan azonnali orgazmust vált ki. De mondjuk ez nem kapcsolódik szorosan a lovagláshoz.

2010. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm az én technikámra sem panaszkodott eddig még senki (lehet hogy csak nem mertek?") Kérdező mi a rossz abban ha a férfi is besegít ebben a pózban? Nem arról van szó, hogy lusta vagyok vagy ilyesmi, de amikor én közeledek a csúcshoz, akkor azért sokkal intenzívebb, ha a pasim is dolgozik.
2010. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!