Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén! Maximálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén! Maximálisan jól lovagol a barátnőtök, vagy azért lenne még mit javítani rajta? 23F

Figyelt kérdés
Halihó! Sok lánnyal volt már dolgom, olyanokkal is, akik szerettek felül lenni és olyanokkal is, akik kevésbé. Független attól, hogy ki mit szeret, az az általános tapasztalatom, hogy a legtöbb lány nem tudja, hogy hogyan is kell ezt igazán tökéletsen csinálni. Vagy olyan is van, hogy a csaj szeret felül lenni, mégis olyan butácskán csinálja, hogy sajnos nekem is muszáj rásegítenem különben az életben nem fogunk eredményt elérni. Csak egyetlen egy lánynak magyaráztam el, hogy konkrétan hogyan is kéne a legprofibban csinálni, és lassan bele is jött. Szóval, előfordult már, hogy nem azt a teljesítményt kaptátok a csajotoktól, amit elvártatok, és pl. hogy ne bántsátok meg, inkább nem is szóltatok róla, és inkább alápakoltatok a lánynak úgymond?
2010. márc. 10. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem is tudok elmenni, ha nem mozgok én is. Tehát az nem lenne jó, ha csak feküdnék miközben a csaj dolgozik.
2010. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!