Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek hizlaló volt ma...

Szerintetek hizlaló volt ma az étrendem?

Figyelt kérdés
Reggelire megettem 6 szelet kenyeret megvajazva, szalonnával, és töpörtyűvel, meg kolbásszal, nem sokat raktam rá, csak addig amíg a szalonna, meg a töpörtyű befedte a másik üres tányért. Utána ettem egy kis desszertet, cukormázzal leöntöttem 4 szelet dió tortát, ami tegnapról maradt, és elcsipegettem. Ebédre már csak tejszínes gyümölcslevest ettem, majd majonézes sültkrumplit, sajttal, sonkával töltött pulykamellel,3 szeletet, desszertnek meg egy kis cukorral leszórt epret tejszínnel, de csak az íze miatt. Vacsora volt az mint a reggeli szalonnás, töpörtyűs kenyér, de most zsírral, mert fogyókúrázom!

2012. máj. 12. 21:47
 1/9 A kérdező kommentje:
remélem szerintetek is beillik ez a fogyókúrámba...
2012. máj. 12. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt most csak viccnek irtad ki ugye?!xd
2012. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én is így fogyózom...xDDDD tömegeléskor se eszek "ennyit"
2012. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez tök jó!!:D ha eddig egy egész tehenet ettél reggelire és vacsira akkor ez teljesen elfogadható fogyókúrás kajának :D
2012. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tuti, hogy kamu a kérdés.


Ha nem, akkor ez nekem 2 heti kalóriaadagom..

2012. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel anorexiás így? :D :D :D Én a helyedben ennék még egy kis sült sertéscombot sajtos-sültkrumplival és duplahamburgerrel, mert így nem jön ki a napi kalóriaszükségleted :D :D :D
2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kamu hát :D

Nekem ebből a reggeli elég lenne egész napra.

Leírom mit ettem ma.

Fél tábla csokit.

1 darab főtt tojást.

Meg egy tányér levest :)

2012. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez kb. 3 heti kalóriaszükséglet.

Ma ezt ettem:

Reggelire: kávé + salátás, teljes kiőrlésű, margarinozott szendvics

Ebéd: egy nagy tányér húsleves + krumplifőzelék

Vacsora (most ettem meg): egy szelet csokis süti + puffasztott rizs. Imádom ropogtatni. Napközben meg megettem egy szelet csokit.

2012. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez teljesen normális, nem kell aggódj. Ha szereted hízlalni magad ahhoz másnak semmi köze.
2012. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!