Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudtok a Radiátor Hajigáló...

Mit tudtok a Radiátor Hajigáló Gladiátor Aligátorról?

Figyelt kérdés
Tudtommal rokonságban áll a Badacsonyi görényemberrel, a Balatoni rozmáremberrel, de még a kiskunhalasi körmös kalózhoz és a körömcsipeszemberhez is van valami köze.
2012. ápr. 27. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
De talán a reptoidoknak és a medvedisznóembernek is van valami köze hozzá.
2012. ápr. 27. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:
én a kővetkezőt túdom rola: egy kocsin egy halom régi rozsdás radiátor testet huz maga után, az őltőzete páncél és sisak . két lábon jár . a bőre olyan mint a krokodilé , farka van olyan a pofája is és vicsorit a fogaival. Ha meglát valaki azonnal radiátor testeket kezd dobálni feléje. Én meg azt halottam hogy a badacsonyi kalapácsos rémhez van kőze.
2012. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is pont ugyan így képzeltem el, tudtommal van egy főellensége is aki a NAGY LEBEGŐ KUKIISTEN és fehér haragjával próbál lesújtani rá, viszont a radiátor testeket olyan nagy erővel dobja neki az égbe hogy csípő fájdalmat idéz elő a heréin ezért inkább eltávozik egy másik univerzumba.
2012. ápr. 27. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
ő egy angyal.
2012. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

LOOOOL

Ijeszto lehet xD

2012. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!