Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ókori gladiátor VS. Ninja? Ki...

Ókori gladiátor VS. Ninja? Ki győzne?

Figyelt kérdés

Egy harcban melyikük győzne? A gladiátor vagy a korabeli (középkori) ninja.

Gladiátor fegyverzete: ólomnehezékes háló, háromágú szigony, rövid kétélű egyenes kard, kis kerek pajzs, tőr + hiányos páncélzat.

Ninja fegyverzete: ninja-to (hosszabb pengéjű egyélű egyenes kard), kusari-gama (láncos sarló, a hosszú lánc egyik végén egy sarló, a másik végén egy tömör acélgolyó), suriken (dobócsillagok), tanto (tőr, kés),vakítópor. Páncélzata egyáltalán nincs.


2010. okt. 29. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nindzsaaa, könnyöbben tud mozogni :P
2010. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a spártai vs. kereszteslovag folytatása? :)


Hát egy egyébként jobb kérdés! Nem tudnám megmondani! A háló kemény egy fegyver de a kusari-gama és a suriken is. Talán a nindzsára voksolnék de ez nem olyan egyértelmű mint szegény spártai halála!

2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

NINJAAAAAAAAAA

mikor észreveszed, már halott vagy (:

2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy a ninja.

Amit az egyik válaszoló is írt, hogy könyeben tud mozogni.

A shuriken-nel szétdobálja a gladiátor fejét:P

A gladiátornak nincs táv fegyvere és a háló meg semmire se jó csak hátráltatja a közlekedésben.

Ja és még az is nagyon fontos ebben a párharcban hogy milyen terepen vannak, mert lehet, hogy a gladiátornak ha van valamilyen rejtekhelye és ha azt a ninja megközelíti akkor neki kampec.Ja és még annyit hogy a ninjának nem minden "fegyverét" hát igazából nem is mondanám öket fegyvernek hanem ilyen kissebb Jutsu-k.Na most persze ne olyanokra gondolj mint pl.:a Naruto-ba a Rasengan...Meg ezek...Hanem nincs bennük semmi különleges a kézjelek csak arra jók hogy oda koncentráják az erőjüket ahová akarják és ha ott van minden ereje pl a bal kezébe és az ha eltalálja a géadiátort akkor az télleg meghal.Na ennyi lenne!THX 4 wacsing!!!

2010. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gladiátor!

Mire azzal az ezer kilós felszereléssel odaérne a Ninja öregedésben meghalt XD

2010. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik válaszoló (21:55-ös)! Szerintem annyira nem egyértelmű, hogy a ninja nyerne! Én tudom, hogy a ninják kemények, DE a ninják főként este gyilkoltak, akkor is inkább hátba támadták az ellenfelet. Na meg még valami, a gladiátorokon sem volt teljes páncélzat, csak sisak, vállvédő, lábszárvédő, más nem volt rajtuk, szóval nem voltak ők sem tetű lassúak. Valamint neki van pajzsa, amivel azért a repülő surikeneket fel lehet fogni. És a háló az nem olyan rossz fegyver ugyanis azt nem csak rádobták az ellenfélre, hanem ütöttek is vele, azért volt rajta ólomnehezék. Lehet, hogy a ninjának van távolsági fegyvere, de a középhatótávú fegyvere rosszabb, mint a gladiátoré, a kusari-gama nem rossz cucc, de azt pörgetni komplikáltabb dolog, a háromágú szigonyt egyszerűbb használni és szintén nem egy gyenge fegyver. Viszont abban igazad van, hogy nem mindegy a terep. Mert este egy sűrű növényzettel teli helyen, ott egyértelműen a ninja győz. De napppal egy arénába vagy egy tág üres zárt helyen a gladiátor nyer, ott a ninja nem tud sehová elbújni.
2010. nov. 1. 17:56
 7/9 anonim válasza:
(21:55)Igazad van... Igazán megnéznék egy ilyen harcot...:P A terep mondjuk legyen ilyen térdig érő növényzet, sziklák és spékeljük meg egy közepesen erős nap sütéssel...:P Szerinted ott ki nyerne? Én még mindig a Ninja-ra szavaznék... Létszíves indokold meg a válaszod...:D
2011. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elnézést, nem az 21:55-ösnek irtam hanem ő vagyok...
2011. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gladiátor erõsebb és ha egy arénában harcolnak szinte biztosan nyerne. A ninja jelentése árnyharcos tehát nem képzett katona hanem olyan orgyilkos féle. A gladiátor nehéz felszerelésén könnyíthet és ha be tudja hálózni a ninját akk az cseszheti a gyorsaságát. Am amelyik gladiátort leírtad az retarius(hálóvetõ) a leggyorsabb gladiátor volt.
2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!