Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez plesiosaurus...

Szerintetek ez plesiosaurus lehet a Balatonban?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy ismerősöm a Balatonon volt, és egy különös dologra lett figyelmes, látta, hogy valami mozog a vízben, szerencsére pont nála volt a fényképezőgép, először nem tulajdonított jelentőséget a mozgásnak, csak fényképezte a tájat nyugodtan. Egyszercsak egy hatalmas valami kidugta a fejét a vízből, kb. 10 másodpercig. De valami hatalmas. Idáig nem merte nyilvánosságra hozni a képet, de voltunk egy szakértőnél, aki szerint egy plesiosaurus törzs modern, ritka leszármazottja lehet. Mégiscsak beigazolódik a kreacionisták nézete, miszerint a dinoszauruszunk velünk éltek/élnek. Itt a kép:


[link]


2012. febr. 21. 01:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Istenem...Kedves gyökér hozzászóló! Kezdem ott, hogy a képet nem én szerkesztettem, képfeltöltés.hu oldalon találtam.


Nekem alacsony az IQ-m? Nem gondolod, hogy nálad van a probléma, hogy nem érted meg, hogy miről van szó?! Ahhoz meg aztán végképp nincs közöd, hogy éjszaka írtam ki a kérdést, ilyen a napi beosztásom.


Aki nem értené: Ezzel csak vázolni akartam az ,,ezoteria'' kategóriában hozzászóló, illetve kérdezők bugyutaságát, naivságát egy kis túlzással. Aki sokat olvasgat abban a kategóriában, látja a hasonlóságot, hogy az emberek mennyire hiszékenyek olyan dolgokkal szemben, mint a jóslás, és hasonlók. De ez leginkább azok bemutatására szoltált, akik egy-két hamis 60-as évekbeli leletekkel próbálja igazolni a teremtéstörténetet, miszerint olyan ókori rajzokat találtak, ahol a dinoszauruszok, és az emberek együtt éltek.

2012. febr. 21. 18:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az az igazán szánalmas, hogy valaki egy leletek közé csempészett disznófoggal akarja bizonyítani az átmenetet az ember és a majom között.


Amúgy én vettem a poént, bár nedvesre azért nem röhögtem magam rajta.

2012. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Bizony, pontosan erről van szó, illetve hasonló ,,bizonyítékokról''.


Egyébként nem is az a lényeg, hogy fogja az ember a hasát a röhögéstől, először nem is a humor kategóriában volt, kíváncsi lettem volna, hogy a ,,hívők" meglátják-e a feltehetőleg painttel összerakott képben a hibát, vagy annyira elvakultak, hogy fel sem tűnik, sőt még rá is izgulnak a dologra.

2012. febr. 21. 21:33
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy az evolucionista tudósok nem próbálkoznak hasonlókkal, mint amit te írtál, de azért mégiscsak van különbség.
2012. febr. 21. 21:35
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg éppen ez az, hogy nincs különbség.

Addig OK, hogy az amber hisz valamiben (az makroevolúció is hit, nincs rá bizonyíték), de amikor már csalnak is az ügy érdekében, az a gáz.

2012. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 rakasta ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon durva a kép, nagyon sajnálom hogy élőben nem láthattam a szörnyet, HATALMAS!!! naaagyon duuurva! Szerencse hogy embert nem eszik, mert akkor megenné a balatonban fürdő embereket!!!!!

2012. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem eszik embert?


Ne bízzuk el magunkat...

2012. febr. 22. 23:12
 18/20 rakasta ***** válasza:
95%
Figyelj, ha megnézed a képet akkor láthatod hogy legalább 50 méteres, ami azt jelenti, hogy több éve ott él, mivel autóval nem lehet oda vinni ekkora állatot. És ha embert enne, akkor már megevett volna egy rakás embert, és benne lenne a híradóban, de minimum a fókuszban. De nem hallani ilyen híreket, tehát szerencsére valószínűleg hínárt eszik csak.
2012. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Épp csak a feje lóg ki a vízből.


Az a hosszú valami csak egy kisebb félsziget.


Szerintem nincs 50 méter, max 20-25. És én nem bíznám el magam, jópár turista halt már meg a Balatonon, lehet, hogy a pleisosaurus a felelős, csak eltusolták a dolgokat. Na mindegy, én azért biztos óvatosan fürdőzöm a Balatonban ezek után.

2012. febr. 23. 00:18
 20/20 rakasta ***** válasza:
Igazad lehet, és ez nem jön ki a vízből, mert ha elmegy egy városba, akkor azt simán megeszi!!!!
2012. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!