Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez plesiosaurus...

Szerintetek ez plesiosaurus lehet a Balatonban?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy ismerősöm a Balatonon volt, és egy különös dologra lett figyelmes, látta, hogy valami mozog a vízben, szerencsére pont nála volt a fényképezőgép, először nem tulajdonított jelentőséget a mozgásnak, csak fényképezte a tájat nyugodtan. Egyszercsak egy hatalmas valami kidugta a fejét a vízből, kb. 10 másodpercig. De valami hatalmas. Idáig nem merte nyilvánosságra hozni a képet, de voltunk egy szakértőnél, aki szerint egy plesiosaurus törzs modern, ritka leszármazottja lehet. Mégiscsak beigazolódik a kreacionisták nézete, miszerint a dinoszauruszunk velünk éltek/élnek. Itt a kép:


[link]


2012. febr. 21. 01:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Javítok: dínószaurusz, és hasonló lények


Egyébként még annyit fűznék hozzá, hogy kérem a szkeptikus emberek ne ordibáljanak, tuti száz, hogy nem kamu a kép, én megbízom ebben az ismerősömben, és mondom szakértő is látta már.

2012. febr. 21. 01:48
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
de ráérsz
2012. febr. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Te ki vagy, és hogy érted ezt?


Komoly válaszokat várok!

2012. febr. 21. 02:48
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, én grafikus vagyok, de ki az aki laikusként sem veszi észre azt, hogy egyértelműen manipulált a kép? :)

Erre még kicsit gyúrj. És tanulj meg egy fotót úgy körbevágni, hogy ne "kockába'" kelljen berakni. :)

Nem nehéz. De erre még elég sokat kell gyúrni!

2012. febr. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
és mit mond a szakértő, be kell zárni a barátod vagy nem közveszélyes?te megnézetted már magad?
2012. febr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem én készítettem a képet, de bár én lettem volna. Remélem a média is felkapja a képet, és a fókuszban is szerepelni fog!
2012. febr. 21. 03:31
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ez bizonyos emberek kritikája akart lenni, egy kis humorral fűszerezve, aki érti, az érti. :)
2012. febr. 21. 03:35
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Ez még viccnek is rossz, hiába került a humor kategóriába. Inkább szánalmas.
2012. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Ennyire gagyi képet már rég láttam. Egyértelmű hogy aki készítette az nem ért hozzá.
2012. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon látszik, hogy kamu! xD Már bocs, megsérteni nem akarlak, de lehet, hogy akkor valaki elhinné, ha normálisan lenne összevágva, megszerkesztve a kép, de így... Annyira látszik, hogy egy valaki nagy unalmában megcsinálta a képet, méghozzá ilyen bénán... ki ennyire pihent, hogy ennek bedől? Én sem rakok fel ilyen képet, pedig de lenne kedvem ilyenekkel hülyülni, de nem rakok föl, mert tudom, hogy én sem tudnám olyan jól megcsinálni -.-

Legalább, ha már ennyire szórakozni akarsz, akkor kérj egy hozzáértő személytől egy kis segítséget!


EZ nagyon béna... -.-

2012. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!