Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kiírási függőségben szenvedek?...

Kiírási függőségben szenvedek? Mitől van ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Amióta regisztráltam ezen az oldalon, folyamatosan itt ülök a gép előtt, és újabbnál újabb megvitatásra érdemes kérdésen töröm a fejem. Szinte félóránként új érdekesebbnél érdekesebb kérdést írok ki.
2011. szept. 28. 22:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ÉN még nem untam meg. Állandóan kérdezek (na meg válaszolok is okosakat a kérdésekre.). Kár, hogy a kérdéseim felét valakik eltüntetik. Utána csak piros szöveg jelenik meg a képernyőn, "kedves kérdező, legközelebb csak akkor kérdezz, ha normális kérdésed is van.." meg "a kérdésedből nem derül ki, mit szeretnél kérdezni, legközelebb fogalmazz pontosabban". DE én nem is értem ezeket, hiszen pontosan fogalmazok, és teljesen normálisakat kérdezek.
2011. szept. 28. 22:22
 12/17 A kérdező kommentje:

A fenébe:

Bocsi, de óránként csak egy kérdést írhatsz ki! Ha további kérdéseid vannak, térj vissza később!



Most így hogy kérdezzek?

2011. szept. 28. 22:29
 13/17 anonim ***** válasza:
22:12: Logika, barátom. Én is 22:08-as voltam, azaz mi ketten egyszerre írtunk, az első kicsit korábban, de egy percen belül. Vajon melyikre reagálhattam...? Persze, a sajátomra, és ezzel végtelen ciklust hoztam létre!
2011. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ah, rájöttem, nekem egy pasi kéne, nem ülnék ennyit itt a kérdéseimet kérdezgetve.
2011. szept. 28. 22:40
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Amugy ténleg idegesitö hogy minden érdekest törölnek.
2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

az én véleményem az hogy:

rosszul hazudsz tudod miért?

"Szinte félóránként új érdekesebbnél érdekesebb kérdést írok ki."

óráként csak egyet tudsz!

2011. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Legalább ezt a kérdést nem törölték és lett megoldása is.
2011. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!