Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Emberek! Nekem az lenne a...

Kovács Zoltán_UFO kérdése:

Emberek! Nekem az lenne a gondom hogy mikor felébredtem egy vasgolyót találtam a vádlimnál. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ez úgy volt hogy mikor elaludtam azután nagyon furcsa álmaim voltak amikre már nem emlékszem,de annyira emlékszem hogy valamiért leestem az ágyamról.Mikor reggel felkeltem a földön voltam és nem az ágyamon,de tisztán emlékszem arra hogy amikor leestem akkor felkeltem visszamentem és a magam módján betakaróztam.Ma reggel vettem észre ezt a golyót(ami lehet másból van nem pont vasból)a vádlimnál ami kb fél centis ha megérintem fáj de sebhelyet vagy vágásokat nem találtam magamon csak egyet a nyakamnál de az már lefekvés elött ott volt!
2011. aug. 31. 10:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hol van pontosan ez a valami? A vádlid melyik részén? Csak egy kemény púp, vagy a színe is változott? Az lenne a legjobb, ha le tudnád fotózni és azt feltenni.
2011. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Fotózni nem akarom mert azt mondanák hogy én is egy videóból szedtem ki meg akármilyen képet feltolthetek!

A kozepén található pontosan.

2011. aug. 31. 10:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Na, hadni a képet!
2011. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ja és igen egy kemény púp , amit ha megnyomok fáj!

Ha azt a valamit osszeszorítom akkor nem érzek semmit .

2011. aug. 31. 10:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Pedig így látatlanban nehéz lesz megmondani. De talán menj el egy orvoshoz vele, mert lehet, hogy daganat.
2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
OK,koszonom válaszodat!
2011. aug. 31. 10:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem értelmes választ nem fogsz itt kapni :/ A legtöbb ember úgyis csak azt fogja ajánlani h menj el vele orvoshoz.
2011. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincsenek földönkívüliek! Egyedül vagyunk az univerzumba!
2011. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a kedves utolsó válaszoló rosszul tudja!
2011. aug. 31. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!